اخبار کرمان

آخرین وضعیت مجروحان انفجار تروریستی کرمان در بیمارستان‌ها/ ۷ کودک همچنان بستری هستند

رئیس اورژانس کرمان، گفت: مجموع تعداد مصدومان بستری انفجار تروریستی کرمان در بیمارستان به ۱۴ نفر رسیده که ۷ نفر آنها کودک زیر ۱۵ سال هستند.

سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به تعداد مصدومان باقی‌مانده و بستری در زمان حاضر حادثه تروریستی کرمان در بخش‌های ویژه و عادی بیمارستان‌ها تا ساعت 6 صبح دوم بهمن‌ماه، گفت: مجموع تعداد مصدومان بستری این حادثه در بیمارستان‌ها به 14 نفر رسیده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه این مصدومان در بیمارستان‌ها تحت درمان قرار دارند، عنوان کرد: از میان 14 مصدوم فعلی این انفجار، 5 نفر زن، 2 نفر مرد و 7 کودک زیر 15 سال هستند که در بیمارستان روند درمان خود را طی می‌کنند.

صابری با اعلام اینکه از بین ۱۴ مصدوم این حادثه که هنوز در بیمارستان‌‌ها بستری هستند، 6 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه، 6 نفر در سایر بخش‌ها و 2 نفر بستری مجدد در بخش هستند و تحت درمان قرار دارند، گفت: 3 نفر از مصدومان به دستگاه متصل هستند و 3 نفر نیز در آی‌سی‌یو تحت نظر قرار دارند.

به گزارش تسنیم، ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه و ‌15:17 دقیقه بعد از ظهر 13 دی‌ماه همزمان با چهارمین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد، دو حادثه تلخ و خونبار که منجر به شهادت و مصدوم شدن تعداد زیادی از زائران مزار حاج قاسم شد .

لازم به ذکر است دو حادثه تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان در مجموع 284 مجروح برجا گذاشت که 195 نفر از آنان در 12 بیمارستان دولتی، خصوصی و نظامی کرمان بستری شدند.

آخرین وضعیت مجروحان انفجار تروریستی کرمان در بیمارستان‌ها/ ۷ کودک همچنان بستری هستند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا