اخبار کرمان

آخرین وضعیت پرونده قاتل ۵ سرباز در کرمان/ پرونده در دادسرای نظام تشکیل شد

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان گفت: پرونده سربازی که با تیراندازی به‌سمت هم‌خدمتی‌های خود ۵ تن را به قتل رسانده بود در دادسرای نظام تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام علی توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده سربازی که در یکی از موقعیت‌های نظامی ارتش در کرمان اقدام به تیراندازی به‌سمت هم‌خدمتی‌های خود کرده و 5 تن از سربازان را به قتل رسانده بود، اظهار داشت: پرونده این سرباز در دادسرای نظام تشکیل شده و در مرحله تحقیقاتی قرار دارد.

وی با بیان اینکه خانواده همه مقتولان این حادثه باید مراجعه کرده، شکایت خود را مطرح کنند و گواهی انحصار وراثت بیاورند، گفت: هنوز برخی از این خانواده‌ها مراجعه نکرده و مدارک لازم را ارائه نکرده‌اند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از مقتولان این حادثه ایرانشهری است و پدر مقتول نمی‌تواند و امکان مراجعه به دادسرای نظامی در کرمان را ندارد، افزود: پدر این مقتول باید نیابت داده و شکایت وی گرفته شده و ارائه شود.

وی با بیان اینکه پرونده این سرباز در حال حاضر در دادسرای نظامی مطرح است، ادامه داد: پرونده تشکیل شده و در مرحله تحقیقاتی قرار دارد.

به گزارش تسنیم عصر روز یکشنبه اول بهمن یکی از سربازان که در یکی از موقعیت‌های نظامی ارتش که مشغول پاسداری از یگان بود، وارد آسایشگاه سربازان می‌شود و با انگیزه‌ای نامعلوم اقدام به تیراندازی به‌سمت هم‌خدمتی‌های خود می‌کند.

متأسفانه در این تیراندازی پنج نفر از هم‌خدمتی‌های این سرباز به نام‌های سرباز وظیفه ابوالفضل زارع از شهربابک، سرباز وظیفه مهدی جعفری از زرند، سرباز وظیفه بن بامین بامری از ایرانشهر، سرباز وظیفه محمدصالح مؤمنی از شهربابک و سرباز وظیفه رضا طالبی از رفسنجان جان خود را از دست می‌دهند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا