اخبار کرمان

آدم‌ربایی مسلحانه در ‌ریگان/ آدم‌ربایان قصد داشتند گروگان‌ها را از ایران خارج کنند

با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) چند گروگان از دست آدم ربایان مسلح درریگان آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از پایان عملیات گروگانگیری در شهرستان ریگان خبر داد و گفت: طی یک عملیات مقتدرانه از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان، گروگانگیران مسلح در چنگال قانون گرفتار شدند.

مهدی بخشی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر دو فقره آدم‌ربایی مسلحانه در شهرستان ریگان، بلافاصله با توجه به اهمیت این اقدام ضد امنیتی، رسیدگی به موضوع در دستور کارقرار گرفت.

این مقام ارشد قضایی در استان کرمان بیان داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد آدم‌ربایان قصد داشتند گروگان‌ها را از مناطق مرزی و همجوار دو استان خارج کنند که به منظور حفظ جان گروگان‌ها، تحقیقات گسترده‌ای برای شناسایی محل نگهداری آن‌ها و دستگیری عامل یا عاملان این اقدام آغاز شد.

دادستان کرمان ادامه داد:سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره اطلاعات با شناسایی محل اختفاء گروگانگیران و با ورود به محدوده دشت سمسور، در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی  و طی یک  درگیری مسلحانه‌ی  توانستند گروگان‌ها را به سلامت آزاد کنند.

مدعی العموم در استان به دغدغه دستگاه قضایی و نهاد های اطلاعاتی ، امنیتی و انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت و مقابله با جرائم خشن و عوامل ناامنی اشاره و تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضا است و در این راستا هیچگونه مماشاتی با مخلان امنیت نخواهد شد.

آدم‌ربایی مسلحانه در ‌ریگان/ آدم‌ربایان قصد داشتند گروگان‌ها را از ایران خارج کنند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا