اخبار کرمان

آمار مجروحان انفجار تروریستی در بیمارستان‌های کرمان به ۵۵ نفر رسید

رئیس اورژانس کرمان گفت: مجموع تعداد مصدومان بستری انفجار تروریستی در بیمارستان‌های کرمان به ۵۵ نفر رسیده است که ۲۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.

سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به تعداد مصدومان باقی مانده و بستری در حال حاضر حادثه تروریستی کرمان در بخش‌های ویژه و عادی بیمارستان‌های شهر کرمان تا ساعت 6 صبح امروز هجدهم دی‌ماه، اظهار داشت: مجموع تعداد مصدومان بستری این حادثه در بیمارستان‌های شهر کرمان به 55 نفر رسیده است.

وی بیان کرد: این مصدومان در ۹ بیمارستان شهید باهنر، افضلی‌پور، شفا، پیامبر اعظم (ص)، سیدالشهدا (ع)، حضرت فاطمه (س)، امام حسین (ع)، راضیه فیروز و مهرگان تحت درمان قرار دارند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان عنوان کرد: از میان 55 مصدوم، 25 نفر زن، 20 نفر مرد و 15 کودک زیر 15 سال در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند.

صابری با بیان اینکه از بین ۵۵ مصدوم این حادثه که هنوز در بیمارستان‌ها بستری هستند 24 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و 31 نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند، گفت: 10 نفر مصدومان به دستگاه متصل هستند و 14 نفر نیز در آی سی یو تحت نظر هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا