ورزشی

آیین تجلیل از افتخارآفرینان ناشنوا در کرمان

آیین تجلیل از افتخارآفرینان ناشنوا در کرمان

تاریخ انتشار:۳ اسفند ۱۴۰۲

همایش تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و خادمین هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار شد.
میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در این آیین که با حضور معاونین این اداره کل، مولا رئیس اسبق هیئت ورزش‌های ناشنوایان، سایر مسئولان و رئیس و اعضای هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان انجام شد، ضمن تبریک روز جوان با برشمردن موفقیت‌های ناشنوایان کرمانی در رقابت‌های ملی و بین المللی از این درخشش قدردانی کرد.

وی از وجود اسپانسر برای قهرمانان ناشنوا در استان خبر داد و افزود: از این پس به منظور حمایت از افتخارآفربنان ناشنوا در همه رشته‌های ورزشی اسپانسر خواهیم داشت.

حجت الاسلام عرب رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان نیز ضمن بیان گزارشی از درخشش این ورزشکاران در رقابت‌های ملی و بین المللی، خدمت به این عزیزان را افتخاری بزرگ دانست و ابراز امیدواری کرد، بیش از پیش شاهد پیشرفت این ورزشکاران در تمام عرصه‌ها باشیم.

مولا رئیس سابق هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان هم در این آیین با اشاره به حمایت‌های پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از افتخارآفرینان ناشنوای کرمانی، خواستار ادامه روند این حمایت‌ها از ورزشکاران شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا