اخبار کرمان

اجرای پروژه دیوار شیشه‌ای و نصب ۹ دستگاه بازی جدید در شهربازی

اجرای پروژه دیوار شیشه‌ای و نصب ۹ دستگاه بازی جدید در شهربازی

تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۴۰۲

مدیرعامل شهربازی کرمان از اجرای پروژه دیوار شیشه‌ای و تجهیز شهربازی به ۹ دستگاه جدید کوچک و بزرگ بازی خبر داد.
روح‌الله مطهری با اشاره به بهسازی شهربازی و انجام اقدامات عمرانی با حمایت سرپرست شهرداری کرمان و همراهی اعضای هیئت‌مدیره شهربازی، گفت: برای سال جدید، ۶ پروژه عمرانی در شهربازی، طراحی و اجرا شده است.

وی به ساخت ۱۸۰ متر دیوار شیشه‌ای در ضلع بلوار ۲۲ بهمن شهربازی اشاره کرد و آن را بزرگ ترین دیوار شیشه‌ای ایران دانست و افزود: سردر مجموعه نیز که از سال‌های گذشته بدون تغییر باقی مانده بود، تخریب و با شیوه‌ای جدید اجرا شد.

مطهری از پایان فاز دوم بهسازی شهربازی خبر داد و گفت: بدین منظور درِ اصلی شهربازی و بلوار روبه‌روی آن تغییر کرده است.

وی تجهیز شهربازی به ۹ دستگاه کوچک و بزرگ جدید را از جمله دستاورد‌های فاز دوم شهربازی در سال جدید برشمرد و بیان کرد: کریزی دنس، زیپ لاین، اسکیت‎یو، قطارشادی، سقوط آزاد پاراتاور، فریزبی ۳۶۰ درجه، سفینه کودک،‌ یوفوکودک، ارابه، مرغابی و فریزبی کودک در شهربازی از جمله این موارد است.

مدیرعامل شهربازی کرمان،همچنین به بهسازی و نوسازی ۲ وسیله از جمله کشتی هما و تاب کودک اشاره کرد و اجرای ۳۰ چشمه سرویس بهداشتی جدید را از جمله دیگر موارد دانست.

وی افزود: تمام سرویس‌های بهداشتی قدیم، حذف و با ساختار جدید،اجرا شد.

مطهری، رنگ‌آمیزی دستگاه‌های موجود در شهربازی از جمله دستگاه چرخ فلک و آکروجت را از اقدامات انجام‌شده دانست و یادآورشد: نمازخانه روباز به شکل مناسب در شهربازی طراحی و اجرا شده است.

وی با بیان اینکه روشنایی شهربازی پیش از این بهسازی شده بود، از جانمایی و اجرای تیر‌های برق و سیستم نورپردازی شهربازی به‌صورت جدید و دکوراتیو خبر داد.

مطهری، بیان کرد: قطار وحشت شهربازی نیز حذف و به جای آن قطار شادی و پارک کودک با طراحی دیوار شیشه‌ای، جایگزین شده است.

وی ادامه داد: اجرای آلاچیق، مبلمان و میز‌های جدید نیز در شهربازی در دستور کار قرار دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا