اخبار کرمان

اختتامیه مناظرات دانش‌آموزی آزادراه در کرمان

آیین اختتامیه مناظرات دانش‌آموزی آزادراه با حضور تعدادی از مسئولان استان کرمان در تالار دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین اختتامیه مناظرات دانش‌آموزی آزادراه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان، معاون فرهنگی دانشگاه شهید باهنر، شهردار اسبق کرمان و دیگر مسئولان در تالار دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

در این آیین علی شاهمرادی، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مظلوم حادثه تروریستی 13 دی‌ماه کرمان، اظهار داشت: طرح مناظرات انتخاباتی در مدارس به همت شهرداری و آموزش و پرورش استان کرمان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این طرح شد و در مجموع اجرای طرح بسیار اثرگذار بوده است، گفت: یکی از اهداف اجرای این طرح ایجاد روحیه رقابت بین دانش‌آموزان بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان با اشاره به اینکه تقویت روحیه گفت‌وگو و انتقادپذیری نیز از دیگر اهداف این طرح بود، ادامه داد: از دیگر اهداف اجرای این طرح در مدارس شناسایی دانش‌آموزان مستعد در سخنرانی و بیان نقد و مطالبه‌گری بود که به نتیجه خوبی رسیدیم.

در این آیین ایوب توکلی، مدیر کانون تربیتی فجر نور و مجری طرح مناظرات دانش‌آموزی آزادراه، اظهار داشت: طرح دو صفحه‌ای که به مناسبت 13 آبان طرح شده بود و بعد در ایام انتخابات گسترده شد آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که ما دیگر به مدارس نامه زدیم که تیم معرفی نکنند.

وی با بیان اینکه ۱۰۲ تیم دانش‌آموزی شامل 204 دانش‌آموز در این طرح شرکت کردند، افزود: اجرای این طرح به مدت 4 ماه طول کشید و طی این مدت 111 مناظره دانش‌آموزی برگزار شده است.

, اختتامیه مناظرات دانش‌آموزی آزادراه در کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا