اخبار کرمان

ادای احترام فرمانده نیروی زمینی ارتش به حاج قاسم و شهدای انفجار تروریستی کرمان

میر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی و شهدای انفجار تروریستی کرمان ادای احترام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز با حضور در گلزار شهدای بین‌المللی کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و سایر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق ارتش نیز وی را همراهی می‌کرد با حضور در کنار مرقد مطهر شهدای انفجار تروریستی 13 دی‌ماه کرمان به این شهدای مظلوم این انفجار نیز ادای احترام کرد.

امیر حیدری همچنین در کنار مرقد مطهر شهیده ریحانه سلطانی‌نژاد، حاضر شد و به این نماد مظلومیت شهدای انفجار تروریستی کرمان نیز ادای احترام کرد. شهیده ریحانه سلطانی‌نژاد همان دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی است که به همراه 7 نفر دیگر از اعضای خانواده‌اش در این حادثه به شهادت رسیدند.

به گزارش تسنیم، ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه و ‌15:17 دقیقه بعدازظهر 13 دی‌ماه همزمان با چهارمین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد، دو حادثه تلخ و خونبار که منجر به شهادت بیش از 90 نفر و مصدوم شدن تعداد زیادی از زائران مزار حاج قاسم شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا