ورزشیفوتبال

استعدادهای برتر فوتبال جنوب استان در تور مس کرمان

استعدادهای برتر فوتبال جنوب استان در تور مس کرمان

تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

کارشناسان و مربیان باشگاه مس کرمان به منظور استعدادیابی در روز‌های هفتم و هشتم اردیبهشت در عنبرآباد و روز‌های ۱۴ و ۱۵ در کهنوج حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، باشگاه مس کرمان تصمیم گرفته است برای استعدادیابی به سراغ علاقه‌مندان به فوتبال دراستعدادهای برتر فوتبال جنوب استان در تور مس کرمان جنوب استان و از میان آنان با استعدادترین‌ها را برای بازی در باشگاه انتخاب کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه مس کرمان گفت: کارشناسان و مربیان باشگاه مس کرمان به منظور استعدادیابی در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت در عنبرآباد و روزهای ۱۴ و ۱۵ این ماه در کهنوج حضور خواهند داشت.

قرایی افزود: در روزهایی که مربیان در عنبرآباد حضور دارند علاقه مندان می توانند از شهرستان های عنبرآباد، جیرفت و رودبار جنوب برای تست فوتبال به این شهر بروند و در روزهای چهاردهم و پانزدهم که کارشناسان در کهنوج هستند علاقمندان به بازی فوتبال از جنوب استان می توانند برای تست در این شهرستان حضور پیدا کنند.

وی بیان کرد: نفرات برگزیده برای آکادمی باشگاه انتخاب می شوند و سپس سلسله مراتب را براساس رده سنی که دارند طی می کنند و می توانند در رده های سنی نوجوانان، نونهالان، جوانان یا امید فعالیت کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه مس کرمان افزود: طرح استعدادیابی جدید امسال به شکلی منسجم تر و گسترده تر برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا