اخبار کرمان

استقبال از ۲ شهید گمنام در فرودگاه کرمان

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: آیین استقبال از پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در فرودگاه بین المللی کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، در آستانه ایام شهادت رئیس مکتب تشیع امام جعفر صادق علیه السلام آیین استقبال از پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس عصر امروز در فرودگاه بین المللی کرمان برگزار و پایتخت مقاومت جهان اسلام برای بار دیگر معطر به عطر شهدا می‌شود.

سرهنگ محمود مهدوی‌فرد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم، با تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، اظهار داشت: استان کرمان برای بار دیگر میزبان پیکر مطهر شهدای گمنام است که آیین استقبال از این شهدا ساعت 17:30 عصر امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت‌ماه در فرودگاه بین‌المللی کرمان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه با حضور این شهدای گمنام برنامه‌های زیادی برنامه‌ریزی شده است، گفت: قرائت دعای کمیل در مسجد موسی بن جعفر کیلومتر 15 جاده کوهپایه، مناجات نیمه شب در جوار شهید گمنام در منطقه کوهپایه و تشییع خودرویی پیکر شهید از مسجد جامع روستای پشته شیران به سمت مساجد منطقه و روستای سیمک از جمله این برنامه‌ها است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به اینکه مراسم وداع با این شهدا در شهرستان رفسنجان و منطقه سیمک کوهپایه برگزار می‌شود، ادامه داد: پیکر مطهر یکی از این شهدا در کوهپایه و شهید دیگر در رفسنجان تدفین می‌شوند.

وی بیان کرد: مراسم تشیع این شهدا شنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام از میدان شهید سلیمانی تا میدان ابراهیم رفسنجان و از روستای عبدل‌آباد تا منطقه سیمک کوهپایه برگزار می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا