اخبار کرمان

استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام

مردم روستاهای بخش مرکزی و نگین کویر و همچنین شهر فهرج امروز میزبان یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس بودند و استقبال باشکوهی از این شهید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از فهرج، مردم روستاهای بخش مرکزی و نگین کویر و همچنین شهر فهرج امروز میزبان یکی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس بودند و استقبال باشکوهی از این شهید کردند.

مراسم تشییع این شهید بزرگوار در بخش نگین کویر فهرج در شهر اسلام آباد، روستای اسماعیل‌آباد، روستای اسدآباد انگوری، و سکهور و در بخش مرکزی فهرج در روستای برج اکرم و دشتوئیه، برج معاذ، جهان آباد، زیدآباد و رحمت‌آباد با حضور گسترده مردم برگزار شد.

آیین تشییع این شهید گمنام از میدان ولایت تا مرقد مطهر دو شهید گمنام این شهرستان بر روی دوش مردم فهرج برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این مراسم در مرقد مطهر این دو شهید گمنام به عزاداری و سوگواری نیز پرداختند.

استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام

امروز مردم فهرج جلوه‌های دیدنی از ابراز ارادت خود به شهدا و آرمان‌های انقلاب خلق کردند و در بسیاری از روستا مردم روستاها شاهد حضور بی‌نظیر مردمی بودیم که خود را به مسیر تشییع این شهید بزرگوار رسانده بودند و با گلاب و اسفند و قرآن از فرزند گمنامشان استقبال می‌کردند.

حجت‌الاسلام رضا آقامولایی امام جمعه فهرج در حاشیه این آیین در گفت‌وگو با تسنیم با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: حضور شهدا در شهرها و در میان مردم، فضای شهرها و جامعه ما را عطرآگین می‌کند.

آقامولایی افزود: شهدا باعث خیر و برکت هستند و حضور گسترده و حماسی مردم در مراسم و استقبال و تشییع پیکر این شهید گمنام این پیام را داشت که جامعه ما تشنه فرهنگ ایثار و شهادت است.

امام جمعه فهرج با بیان اینکه اولین شهیده راه ولایت و تبیین حضرت فاطمه زهرا(س)، ادامه داد: حضرت فاطمه (س) مادر همه شهیدان است و همه ما باید آن حضرت را الگوی خود قرار دهیم.

به گزارش تسنیم این شهید گمنام در عملیات والفجر۸ و در منطقه مهران به شهادت رسیده است.

استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام استقبال با شکوه مردم فهرج از شهید گمنام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا