ورزشیفوتبال

استقلال از شوک مس خارج شد/ تساوی آبی‌ها برابر رفسنجان در نیمه اول

استقلال از شوک مس خارج شد/ تساوی آبی‌ها برابر رفسنجان در نیمه اول

تاریخ انتشار:۱۸ فروردین ۱۴۰۳

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال؛
نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و مس رفسنجان با تساوی به پایان رسید. در این نیمه هافبک میانی آبی‌پوشان به دلیل مصدومیت شدید از زمین بیرون رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و مس رفسنجان از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۹ امروز شنبه (۱۸ فروردین) در ورزشگاه آزادی برگزار شد که نیمه اول این دیدار با تساوی یک به یک خاتمه یافت. سجاد شهباززاده(۳) برای مس و گوستاوو بلانکو (۱۶) برای استقلال گل زدند.

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، میلاد فخرالدینی، آرمین سهرابیان(کارت زرد)، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور(۴۰ زبیر نیک نفس)، مهرداد محمدی، آرش رضاوند، ماشاریپوف، گوستاوو بلانکو.

ترکیب مس رفسنجان:

حامد لک، رامتین سلیمان زاده، علی عدنان، حسن جعفری، محمد نژاد مهدی، سعید واسعی، جلال علی محمدی، فرشید باقری، منتظر محمد، سجاد شهباززاده، محمدمهدی محبی.

شوک رفسنجانی ها در دقایق ابتدایی

در شرایطی که استقلالی ها به دنبال رسیدن به گل زودهنگام و تحت فشار گذاشتن مهمان رفسنجانی بودند، در دقیقه سوم سجاد شهباززاده با نفوذ از جناح چپ و وارد شدن به محوطه جریمه استقلال با شوتی محکم دروازه حسینی که زاویه را به خوبی نبسته بود را باز کرد تا شوک بدی به آبی پوشان وارد شود.

بلانکو فرشته نجات شد

استقلال که با گل زودهنگام مقابل چشمان تماشاگرانش بهت زده شده بود، پس از دقایقی به خود آمد و با گردش توپ در میان میدان در موقعیت حمله به سمت دروازه مهمان رفسنجانی قرار گرفت و در دقیقه ۱۶ توانست از یک موقعیت که خیلی هم خطرناک و جدی نبود به گل رسید. در این دقیقه ابوالفضل جلالی از سمت چپ توپ بلندی را درون محوطه جریمه استقلال ارسال کرد و در حالی که بلانکو با دو مدافع مس به هوا بلند شده بودند، مهاجم آرژانتینی با ضربه ای سر زیبا دروازه حامد لک را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

دومین شوک به استقلال

در حالی که استقلال برای رسیدن به گل دوم تلاش می کرد، در دقیقه ۳۸ مهدی مهدی پور بدون برخورد با بازیکنی از حریف نقش بر زمین شد و از درد به خودش پیچید. حضور تیم پزشکی بالای سر او با دستور تعویض همراه شد چرا که این بازیکن با مصدومیت شدید مواجه شده بود و در دقیقه ۴۰ جای خود را به زبیر نیک نفس داد تا دومین شوک به آبی ها وارد شود.

استقلال تیم برتر دقایق پایانی نیمه اول

شاگردان نکونام در دقایق پایانی نیمه اول تیم برتر میدان بودند و حملاتی را روی دروازه مهمان خود طراحی کردند که ثمره ای برای آنها نداشت و در نهایت نیمه نخست با تساوی یک به یک خاتمه پیدا کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا