اخبار کرمان

اعضای هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمان انتخاب شدند

در انتخابات داخلی هیئت‌مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اعضای هیئت رئیسه این خانه برای یک دوره چهار ساله انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، در انتخابات داخلی هیئت‌مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان که پس از برگزاری مجمع عادی سالیانه این تشکل برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمان برای یک دوره چهار ساله انتخاب شدند.

کیان سیدی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم از برگزاری انتخابات داخلی هیئت‌مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد و اظهار داشت: در انتخابات داخلی هیئت‌مدیره خانه صمت استان، آقایان بابک اسماعیلی به عنوان رئیس هیئت‌مدیره و کیان سیدی به‌عنوان دبیرکل خانه صمت استان کرمان انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در این انتخابات آقایان بابک شایسته، علی ابراهیمی و محمد امینیان به ترتیب به‌عنوان نواب اول تا سوم هیئت مدیره و آقای رامشاد طهماسبی به‌عنوان خزانه‌دار هیئت مدیره برای یک دوره چهارساله انتخاب شدند.

دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اهداف تاسیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: این خانه به منظور زمینه‌سازی، تقویت و مؤثرسازی نقش انجمن‌ها و فعالیت تشکل‌های تخصصی استان کرمان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: کمک به توسعه صنعت معدن و تجارت استان و افزایش نقش و سهم صنعت معدن و تجارت در تولید، اشتغال و درآمدزای، کمک به رفاه عمومی اهالی استان و در نهایت مردم کشور با افزایش درآمد سرانه و کمک به ارتقاء فرهنگ صنعت استان به منظور آگاهی مردم از اهمیت و نقش صنعت معدن و تجارت در تقویت بنیه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، علمی، تکنولوژیکی و دفاعی کشور از دیگر اهداف تشکیل این خانه است .

سیدی با بیان اینکه خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ۱۷۸ عضو، ۱۱ انجمن فعال و ۲ کمیسیون دارد، گفت: کمک به تقویت تشکل‌های تخصصی صنعتی و معدنی و تحقق مشارکت آن‌ها در برنامه‌های توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور از دیگر اهداف خانه صنعت، معدن و تجارت استان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا