اخبار کرمان

اعلام ویژه‌برنامه‌های سالگرد شهید سلیمانی در شهرستان‌های استان کرمان

جانشین سپاه استان کرمان از برگزاری ویژه برنامه‌های سالگرد شهید سلیمانی در سراسر استان خبر داد و گفت: یادواره شهدای غزه و همایش عشایر جنوب از جمله این برنامه‌ها است.

سرهنگ ناصر بهروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت، اظهار داشت: امسال در ایام چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها ویژه برنامه‌های زیادی در شهرستان‌های استان کرمان در نظر گرفته شده که میزان و هم حجم برنامه‌های امسال نسبت به سنوات قبل افزایش زیادی داشته است.

وی با اشاره به اینکه استقبال مردمی از برگزاری این برنامه‌ها در شهرستان‌ها نیز افزایش یافته است، ادامه داد: رویکرد ما در برگزاری برنامه‌ها سالگرد شهادت حاج قاسم در شهرستان‌ها، یک رویکرد مردمی است و در واقع برگزارکنندگان و متولی این برنامه‌ها خود مردم هستند.

جانشین سپاه ثارالله(ع) استان کرمان با بیان اینکه سیاست‌های پیش‌بینی شده در برگزاری برنامه‌های امسال فراگیر بودن این برنامه‌ها است، افزود: این برنامه‌ها در همه محلات، روستا‌ها بخش‌ها و شهرستان‌ها برگزار می‌شود و درگیر بو‌دن همه محلات ویژگی مراسم امسال است.

وی با اشاره به اینکه همه مردم، هیئت امناها، پایگاه‌های مقاومت بسیج و همه دلدادگان به شهید سلیمانی با برگزاری این برنامه‌ها به دنبال ابراز ارادت خود به این شهید بزرگوار هستند، گفت: در تمامی شهرستان‌ها ویژه برنامه‌هایی در این ایام پیش‌بینی شده است.

بهروز با بیان اینکه یکسری قله برنامه‌ها نیز در شهرستان‌ها پیش‌بینی شده که ویژه برنامه‌های شهرستانی چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها هستند، افزود: این برنامه‌ها از 12 تا 18 دی‌ماه در سراسر استان کرمان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به شهرستان‌های ورودی استان کرمان توجه ویژه‌ای شده است، ادامه داد: با توجه به اینکه این شهرستان‌ها ورودی استان بوده و میزبان زائران شهید سلیمانی هستند، آمادگی اسکان و پذیرایی از زائران سردار دل‌ها را دارند.

رئیس کمیته شهرستان‌های ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی در کرمان با اشاره به ویژه برنامه‌هایی که در شهرستان‌های سراسر استان کرمان برگزار می‌شود، گفت: آیین تجلیل از مادران و پدران شهدا از جمله این ویژه برنامه‌ها است که برگزاری آن در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم پیش‌بینی شده است.

وی از برگزاری یادواره شهدای غزه خبر داد و افزود: با توجه به اتفاقاتی که اخیراً در جبهه مقاومت در حال رخ دادن است و جنایات رژیم صهیونیستی این ویژه برنامه در این ایام برگزار می‌شود.

بهروز با اشاره به اینکه ویژه برنامه همایش عشایر جنوب استان کرمان را نیز در برنامه داریم که این ویژه برنامه در شهرستان جازموریان برگزار می‌شود، ادامه داد: تنوع برنامه‌ها در شهرستان زیاد است و تلاش شده تا همه مردم استان از این برنامه‌ها بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه در بحث خدمت رسانی و مردم یاری نیز برنامه‌هایی متناسب با این ایام در حال انجام است، گفت: تعداد زیادی از پروژه‌هایی که قبلاً توسط گروه‌های جهادی در حوزه محرومیت‌زدایی آغاز شده در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد و مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد.

جانشین سپاه ثارالله(ع) استان کرمان با اشاره به اینکه میزان این پروژه‌ها زیاد است، افزود: بیشتر این پروژه‌ها در حوزه آبرسانی است که در ایام چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا