جیرفتهتل ها و اقامتگاه های جیرفت

اقامتگاه بوم گردی اورس جیرفت

اقامتگاه بوم گردی اورس جیرفت

اقامتگاه بوم گردی اورس در استان کرمان، شهرستان جیرفت، روستای دلفارد واقع شده است. به دلیل آب و هوای بسیار خوب این روستا آن را رامسر جنوب یا بهشت گم شده کرمان می نامند. ساختمان این اقامتگاه قدیمی و نمای آن سنگ و قدمت آن بالای ۲۰ سال است و به عنوان اقامتگاه بوم گردی میزبان مسافران و گردشگران محترم می باشد .

درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی اورس با ظرفیت اسکان ۵۰ گردشگر، شامل یک اتاق ۱۵متری و یک اتاق ۲۰ متری به ظرفیت ۳ نفر با یک حیاط مسقف مشترک که دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرانی ) و حمام، یک یخچال و گاز است. یک اتاق ۳۰ متری دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرانی)، حمام، یخچال و گاز به ظرفیت ۴ نفر و یک اتاق ۶۰ متری با ظرفیت ۱۰نفر دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و حمام می باشد و همچنین هر۴ سوئیت سرویس کف خواب دارند. این اقامتگاه بوم گردی دارای محوطه ای زیبا و سرسبز برای شما گردشگران عزیز می باشد.

امکانات و خدمات

ازجمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه برای رفاه و آسایش مسافران گرامی فراهم کرده است می توان راهنمای محلی، پارکینگ غیر مسقف برای ۴ خودرو، سیستم گرمایشی بخاری گازی را نام برد. به دلیل خنکی هوا در این منطقه، از پنکه به عنوان سیستم سرمایشی استفاده می شود. همچنین غذاهای محلی این منطقه نظیر آش رشته ، قاتق بنه، قیمه، قورمه، نان های محلی مانند نون تیری، نون تنوری است که در این خانه بومی طبخ می شود.

موقعیت جغرافیایی

اقامتگاه بوم گردی اورس در روستای ییلاقی دلفارد در فاصله ۳۶ کیلومتری شهرستان جیرفت و در ۱۸۶ کیلومتری مرکز استان (کرمان) قرار دارد و ارتفاع دلفارد به طور میانگین ۲۰۰۰ متر از سطح دریا می باشد. این منطقه ی کوهستانی دارای آب و هوای مدیترانه ای با چشم اندازهایی زیبا از باغ ها، آبشارها، جنگل ها است که در فصل گرم تابستان یک جای مناسب، خنک و خوش آب وهوا برای گردشگران و مسافران عزیز می باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا