رفسنجانهتل ها و اقامتگاه های رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی دارای ۶ فضای اقامتی و ظرفیت اسکان ۳۰ گردشگر را دارد. اتاق های این اقامتگاه شامل دو اتاق ۹ متری ۳ نفره، یک اتاق ۱۲ متری ۵ نفره، یک اتاق ۱۴ متری ۵ نفره، یک اتاق ۱۷ متری ۶ نفره و یک اتاق ۲۱ متری ۷ نفره می باشد. تمامی اتاق ها کف خواب بوده و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی شامل پنکه سقفی، بخاری گازی و کرسی هستند. لازم به ذکر می باشد که به دلیل حفظ سنتی بودن خانه، سرویس بهداشتی در اتاق ها تعبیه نشده.. بنابراین مسافران می بایست از توالت مشترک که بصورت ایرانی، فرنگی و حمام در محوطه تعبیه شده، استفاده کنند.

امکانات و خدمات اقامتگاه

از جمله امکانات بوم گردی خانه خشتی می توان به راهنمای تور، آشپزخانه عمومی با تجهیزات مورد نیاز جهت استفاده مسافران، باربیکیو و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی اشاره کرد. همچنین این اقامتگاه برگزار کننده ی تورهای روزانه روستا گردی، طبیعت گردی و بازدید از جاذبه های گردشگری اطراف می باشد. مسافران در اقامتگاه خانه خشتی می توانند انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش دهند. در منوی ناهار و شام اقامتگاه خوراک مرغ، دیزی، ماهی، میرزا قاسمی، کشک و بادمجان، چلو کباب کوبیده، چلو جوجه و درمنوی صبحانه کله پاچه، کره عسل، کره مربا، نیمرو، خامه، پنیر، سوسیس و تخم مرغ و نان تازه موجود است. همچنین امکان سفارش انواع نوشیدنی ها از جمله قهوه، نسکافه، چای و انواع دمنوش های گیاهی وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی

شهرستان رفسنجان در غرب کرمان و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری از این شهر قرار دارد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان پسته در کشور می باشد. این شهرستان آب و هوایی گرم و نیمه کویری دارد.

آدرس:استان کرمان، رفسنجان ، روستای قاسم آباد حاجی ، روستای قاسم آباد حاجی، کوچه امام حسین ۱۸

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی رفسنجان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا