شهربابکهتل ها و اقامتگاه های شهربابک

اقامتگاه بوم گردی ریواس شهربابک

اقامتگاه بوم گردی ریواس شهربابک

اقامتگاه بوم گردی ریواس در روستای دهنو فرخزاد شهر بابک واقع شده است که متعلق به سال ۱۳۶۰ میباشد ، این اقامتگاه با داشتن دیوارهای کاهگلی، حیاط و باغ فضایی سنتی و زیبا را فراهم آورده است همچنین یک اتاق کوچک دارد که به عنوان چای خانه استفاده می شود، امکان دم کردن چای و صرف و صبحانه و نهار و شام و شبی نشینی دور آتش وجود دارد.

اقامتگاه بوم گردی ریواس با ظرفیت پذیرش ۱۵ مسافر، دارای ۴ اتاق کف خواب و فاقد سرویس بهداشتی می باشد. اتاق ها با ظرفیت های متفاوت ۲ نفره، ۳ نفره، ۶ نفره و ۸ نفره برای اسکان مهمانان فراهم شده است. مسافران عزیز می بایست از توالت ایرانی و حمام مشترک استفاده کنند.

فاصله نزدیک روستای دهنوفرخزاد با شهربابک باعث شده تا گردشگرانی که به اقامتگاه بوم گردی ریواس سفر می کنند بتواند از اماکن و جاذبه های گردشگری شهربابک مثل عمارت موسی خانی شهر بابک، دریاچه مخرگه شهربابک و دشت زیبای ریواس (البته در فصل اردیبهشت) و دودکش های جن (کوه های اطراف روستای مسینان) بازدید نمایند.

انواع غذاهای محلی نظیر گوجه بادمجان، گوجه کدو، آبگوشت، دمپخت آبگوشت و … در این اقامتگاه به صورت روم سرویس سرو میشود.

 

آدرس:استان کرمان، شهربابک ، روستای دهنو ، ۵ کیلومتری جاده شهر بابک – سیرجان، بعد از پلیس راه، دومین جاده خاکی فرعی سمت راست، روستای دهنو، فرخ زاد(شاه میرزا)

اقامتگاه بوم گردی ریواس شهربابک

اقامتگاه بوم گردی ریواس شهربابک

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا