راورهتل ها و اقامتگاه های راور

اقامتگاه بوم گردی سبلو راور

اقامتگاه بوم گردی سبلو راور

آدرس: شهرستان راور، روستای ریحان واقع شده است.

درباره اقامتگاه

اقامتگاه سبلو خانه ای سنتی شامل ۴ باب اتاق به صورت دو اتاق ۴ نفره، یک اتاق ۵ نفره، یک اتاق ۱۵ نفره و ۵ آلاچیق می باشد. این اقامتگاه برای اقامت شبانه، ظرفیت ۲۰ گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند و مسافران باید از سرویس بهداشتی (یک توالت ایرانی ویک توالت فرنگی ) و یک حمام که به صورت مشترک داخل محوطه قرار دارد، استفاده نمایند. این خانه ی بومی دارای اتاق هایی سنتی و قدیمی با سقف های چوبی، دیوارهای خشتی و گلی می باشد و همچنین در محوطه اقامتگاه حوض آبی که کنار درختان قرار گرفته و تخت هایی برای دورهمی و شب نشینی گردشگران و مسافران عزیز فراهم شده که به زیبایی آن افزوده است و می توان زندگی روستایی را در آن تجربه کرد.

از جمله امکانات و خدماتی که این اقامتگاه بوم گردی برای مسافرین عزیز فراهم کرده است می توان به پخت نان، پارکینگ بصورت اختصاصی و غیر مسقف، سیستم گرمایشی بخاری گازی و سیستم سرمایشی کولر اشاره کرد. مسافرین محترم می توانند انواع غذاهای سنتی نظیر بز قرمه، کشک بادمجان، آبگوشت، جوجه کباب و قرمه سبزی و… و دم نوش های محلی از قبیل گل گاو زبان، بابونه، چای آلاله و … و ترشیجات و قووتو سفارش دهند.

روستای ریحان در حاشیه کویر لوت و در فاصله ۲۵ کیلومتری جنوب غرب از راور و ۱۰۰ کیلومتری مرکز استان (کرمان) قرار دارد و دارای آب و هوایی گرم و خشک است. با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه محصولات کشاورزی منطقه شامل بادام، گردو، انار و غیره است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا