اخبار کرمان

اقدام به موقع آتشنشانی کرمان مانع آتش‌سوزی پمپ بنزین شد

آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی حامل سوخت قاچاق در یکی از جایگاه عرضه سوخت شهر کرمان با اقدام به موقع آتش‌نشانی اطفا و مانع آتش‌سوزی پمپ بنزین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حدود ساعت ۱۳:۵۲ ظهر امروز یک دستگاه خودروی پیکان در جایگاه عرضه سوخت حضرت امیرالمومنین (ع) شهر کرمان واقع در بزرگراه امام خمینی(ره) دچار آتش‌سوزی شد که با حضور به موقع ماموران آتش‌نشانی خودرویی که طعمه حریق شده بود اطفا شد.

خودروی مذکور حامل سوخت قاچاق بود که در صورت عدم حضور و اقدام به موقع آتش‌نشانان امکان انفجار خودرو و جایگاه عرضه سوخت وجود داشت.

سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی برای اطفای حریق و جلوگیری از آتش‌سوزی پمپ بنزین به محل حادثه اعزام شدند و در این عملیات حضور داشتند که نخستین خودروی آتش‌نشانی ساعت 13:58 به محل حادثه رسید و خوشبختانه با اقدام به موقع آتش‌نشانی این حادثه تلفات و خسارت جانی نداشت.

به گزارش تسنیم شلوغی جمعیت و حضور مردم در صحنه حادثه که اکثر مشغول فیلم‌برداری و عکس‌برداری بودند و همچنین عدم توجه به هشدارها بزرگ‌ترین مانع کار آتش‌نشانان بود.

خوشبختانه با تلاش به موقع آتش‌نشان 30 دقیقه پس از حضور خودروهای آتش نشانی این حریق اطفا شد.

به گزارش تسنیم به گفته ابراهیم بابایی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ساعت 13:52 ظهر امروز آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی پیکان حامل سوخت قاچاق در جایگاه عرضه سوخت حضرت امیرالمومنین (ع) شهر کرمان به آتش‌نشانی اعلام شد و 13:58 اولین دستگاه خودروی آتش‌نشانی به محل حادثه رسید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا