اخبار کرمان

امام جمعه کرمان: دیدار خانواده‌های شهدای انفجار تروریستی کرمان با رهبر انقلاب انجام می‌شود

امام جمعه کرمان، گفت: یکی از درخواست‌های خانواده شهدای انفجار تروریستی کرمان، دیدار با رهبر معظم انقلاب است که این دیدار انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم اربعین شهدای انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت‌الاسلام حمیدی، رئیس کل دادگستری استان کرمان و خانواده معظم شهدای این انفجار تروریستی در حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای انفجار تروریستی کرمان، اظهار داشت: در شهدای این حادثه جمعیت خواهران بیشتر بود و تعداد شهیدان با سن کم و کودک و نوجوان نیز زیاد است.

وی با بیان اینکه در کاروان شهدای ۱۳ دی‌ماه کرمان 15 نفر از اهل سنت و از کشور افغانستان هستند، گفت: این موضوع نشان داد نه فقط در غزه خون شهدای شیعه و سنی در کنار هم ریخته می‌شود در کرمان نیز همین اتفاق افتاده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان ادامه داد: خانه هر کدام از شهدا که رفتیم و پای صحبت خانواده شهدا نشستیم جمله معروف شهید سلیمانی که می‌فرماید اول باید شهید زندگی کنید بعد به شهادت برسید برای تک تک شهدای انفجار تروریستی کرمان مصداق بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از درخواست‌های خانواده شهدای این انفجار تروریستی، دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که منتظریم انشاءالله مصدومین این حادثه که هنوز در بیمارستان بستری هستند بهبود پیدا کنند و این دیدار محقق می‌شود، گفت: دیدار خانواده‌های شهدای انفجار تروریستی کرمان با مقام معظم رهبری انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، مراسم اربعین شهدای انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان با برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی از جمله اجرای سرود و مداحی مداح اهل‌بیت جواد حسینخانی همراه بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا