اخبار کرمان

امام جمعه کرمان: راه شهدای حادثه تروریستی کرمان ادامه دارد

امام جمعه کرمان با بیان اینکه روح شهید سلیمانی امروز دنیا را تسخیر کرده است، گفت: دشمن بداند راه شهدا و راه شهدای حادثه تروریستی کرمان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان صبح امروز در آیین یادبود شهدای دانش‌آموز انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان که با عنوان رفیق شهیدم برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: هر فردی روزی از این دنیا می‌رود اما نحوه رفتن انسان‌ها با هم خیلی متفاوت است.

وی با بیان اینکه بعضی‌ها طوری صحنه دنیا را ترک می‌کنند که خیلی‌ها در ماتم و عزای آنها می‌نشینند و فقدان آنها قابل تحمل نیست، ادامه داد: شهید و شهیده جزو انسان‌هایی هستند که وقتی از بین ما می‌رود هم در پیشگاه خدا عزیز است و هم پیش مردم عزیز می‌شود و حتی آنهایی که او را نمی‌شناسند وقتی خبر شهادتش را می‌شنوند ناراحت و غمگین می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه وقتی به شهید حاج قاسم سلیمانی خبر دادند که زن و بچه ایزدی‌ها گرفتار هستند خودش را به سرعت به آنجا رساند، ادامه داد: به شهید سلیمانی گفتند که «اینها مسلمان نیستند» اما حاج قاسم گفت «فرقی نمی‌کند؛ انسان که هستند.»

وی با بیان اینکه روح شهید سلیمانی امروز دنیا را تسخیر کرده است، گفت: روزی حاج قاسم در حالی که چشمانی پر از اشک داشت به من گفت دعا کنید زودتر بروم گفتم چرا گفت وقتی اشک چشم دختران و کودکان سوری و عراقی و یمنی و را می‌بینم و نمی‌توانم کاری بکنم، برایم قابل تحمل نیست.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه برخی‌ها فقط شعار طرفداری از زن و حقوق زن می‌دهند در حالیکه امروز در برابر این جنایات سکوت کردند، افزود: جرم و گناه زنان و کودکان ما چیست که اینگونه باید در مسیر پیاده‌روی عادی پرپر بشوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه از خدا می‌خواهیم ما را ادامه دهنده راه شهدا قرار بدهد، ادامه داد: دشمن بداند راه شهدا و راه شهدای حادثه تروریستی کرمان ادامه دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا