اخبار کرمان

امام جمعه کرمان: نیروهای مسلح در مأموریت دفاع از کشور با صلابت حضور دارند

امام جمعه کرمان با بیان اینکه نیروهای مسلح در مأموریت دفاع از کشور با صلابت حضور دارند، ادامه داد: اقتدار نیروهای مسلح کشور در برابر دشمن برای کشور بازدارندگی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در کرمان به مناسبت تجدید بیعت نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضرت امام خمینی (ره)، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در ایام انقلاب ارتش نشان داد که با مردم است و پیوستن نیروهای ارتش به امام (ره) تحول چشمگیری در سرعت بخشی به پیروزی انقلاب اسلامی داشت.

وی با بیان اینکه بیعت هُمافران ارتش در ۱۹ بهمن سال ۵۷ قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به‌طور کلی دشمن و حکومت طاغوت را ناامید کرد، گفت: دشمن که برای کشتار بی‌رحمانه مردم، خط می‌داد بعد از پیوستن نیروهای هوایی و ارتش به انقلاب دیگر نتوانست ادامه بدهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه خدمات ارتش به نظام مقدس جمهوری اسلامی کم نیست و جای تقدیر دارد، افزود: از آن طرف جمهوری اسلامی ایران نیز به ارتش خدماتی داد که به بالندگی و محبوبیت ارتش در بین آحاد جامعه کمک کرد.

وی با بیان اینکه ارتش جان فدای امام، انقلاب و مردم اسلامی شد و به آغوش مردم بازگشت، ادامه داد: ارتش تجربیات نظامی خود را با کمال اخلاص در اختیار سایر نیروها گذاشت.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه امروز تحلیلگران، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را یکی از قدرتمندترین نیروهای نظامی دنیا می‌دانند، بیان کرد: ارتش در دفاع مقدس نقش بی‌بدیلی داشت و در عملیات‌های سرنوشت‌ساز در کنار سایر نیروهای مسلح و بسیج مردمی اثرگذار بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نگاه ارتش را کاملاً ارزشی کرد و نگاه نیروهای مسلح ما کاملاً خدایی و دینی شد، گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست در فرا روی نیروهای مسلح کشور فضایی را باز کند که این مسیر و ماموریت نظامی، الهی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه امروز بزرگترین افتخار یک نیروی نظامی در کشور ما شهادت است و برای شهادت در راه خدا از هم سبقت می‌گیرند، افزود: انسان باید به گونه‌ای زندگی کند که عمر او هدر نرود و شهادت بزرگ‌ترین سرمایه انسان است.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در مأموریت دفاع از کشور با صلابت حضور دارند، ادامه داد: اقتدار نیروهای مسلح کشور در برابر دشمن برای کشور بازدارندگی ایجاد کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا