اخبار کرمان

انهدام باند فعال قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان کرمان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از انهدام یک شبکه فعال قاچاق سلاح و مهمات جنگی که به صورت گسترده در جنوب استان کرمان فعالیت داشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حامد عمرانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد صبح امروز در جمع خبرنگاران از انهدام یک شبکه فعال قاچاق سلاح و مهمات جنگی در جنوب استان کرمان خبر داد و اظهار داشت: از این باند فعال قاچاق سلاح و مهمات ۱۲ قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری به همراه مقادیری مهمات کشف و ضبط شده است.

انهدام باند فعال قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان کرمان

وی با اشاره به جزئیات بیشتر این عملیات بیان کرد: پس از انجام یکسری اقدامات فنی و منسجم اطلاعاتی، اعضای این شبکه قاچاق سلاح و مهمات جنگی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان مورد شناسایی قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه با دستور قضائی ضربه به باند مذکور در دستور کار دادستانی و نیروهای امنیتی قرار گرفته است، گفت: در یک عملیات غافلگیرانه دو نفر از اعضا این باند دستگیر شدند و دستگیری سایر متهمین نیز در دستور کار است.

این مقام قضائی بیان کرد: قاچاقچیان، این محموله سلاح را از مرزهای شرقی وارد کشور می‌کردند و قصد توزیع آن را در استان‌های عمقی کشور داشتند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا