اخبار کرمان

ایران به کوچک‌ترین تهدید نظامی بزرگ‌ترین پاسخ‌ را خواهد داد

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش با بیان اینکه ایران به کوچک‌ترین تهدید نظامی بزرگ‌ترین پاسخ‌ها را خواهد داد، گفت: وعده صادق گوشه‌ای از اقتدار نظامی ایران بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، امیر سرتیپ امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش صبح امروز در دیدار فرماندهان قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق ارتش با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری، اظهار داشت: رسم دیرینه نیروهای مسلح این است که در شروع برنامه‌های دهه ارتش جمهوری اسلامی ایران به محضر نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها برسند و تجدید بیعت داشته باشند که بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه دهه ارتش از بیست و یکم فروردین ماه با اطعام تعدادی از ایتام شهر کرمان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان آغاز شد، افزود: به همین مناسبت کار توزیع ۸۰۰ سری جهیزیه بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد نیز توسط لجستیک ارتش انجام شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اشاره به دیگر برنامه‌های دهه ارتش در استان کرمان، بیان کرد: رژه باشکوه پیاده و خودرویی یگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمان به مناسبت 29 فروردین نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ارتش این افتخار را دارد که ولایت‌محوری است و تمام برنامه‌ها در تمام یگان‌ها با تبعیت محض از دستورات مقام معظم رهبری برگزار می‌شود، ادامه داد: هیچ کاری در ارتش برگزار نمی‌شود مگر آنکه در راستای عملی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان فرمانده کل قوا باشد.

امیر غلامعلیان با تاکید بر اینکه خودمان را سرباز رهبری می‌دانیم و خداوند را شاکر هستیم که ما را در این مسیر قرار داده است، گفت: اتحاد بسیار خوبی بین نیروهای مسلح کشور برقرار است و این اتحاد به بازدارندگی نظامی دشمن نیز تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در حدی است که به کوچک‌ترین تهدید نظامی بزرگ‌ترین پاسخ‌ها را خواهیم داد، افزود: عملیات وعده صادق گوشه‌ای از اقتدار نظامی ایران بود و توان تهاجمی نیروهای مسلح کشور خیلی بیشتر از این‌ها است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش بیان کرد: این عملیات پاسخ قطعی ایران نبود و فقط مراکزی مورد پاسخ قرار گرفت که در حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه مورد حمله قرار گرفته بود.

وی با اشاره به اینکه بصیرت نیروهای مسلح کشور بسیار بالا است، گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با دشمن‌شناسی بسیار خوبی که دارد تمام تحرکات دشمن در مرزها را رصد می‌کند و در سرتاسر مرزهای جمهوری اسلامی ایران مستقر است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا