ورزشیفوتبال

این جایگاه شایسته‌ی مس کرمان نیست

این جایگاه شایسته‌ی مس کرمان نیست

شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲

مربی مس کرمان درباره شکست در آستارا به صحبت پرداخت.

به گزارش کرمان ساکر، وحید فاضلی در پایان بازی برابر آستارا که با شکست یک بر صفر مس کرمان همراه شد گفت: موقعیت های گل بیشتری نسبت به حریف داشتیم و برروی توپ های سوم فرصت گلزنی زیادی خلق کردیم که متاسفانه نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم اما در بدترین زمان بازی گل دریافت کردیم و این کار را برای ما در این بازی مشکل کرد.

وی افزود: مطابق آنچه که در بازی های هفته های گذشته رخ داده است زمانی که تیم گل می خورد از نظر روحی و روانی دچار افت می گردد که این موضوع باید در بازی های پیش رو رفع گردد. همه تیم به خوبی آگاهی دارند که برند مس کرمان چه برند بزرگی در فوتبال کشور می باشد و جایگاه آن به هیچ وجه جایگاه فعلی نیست و در روز شاید ۱۴ تا ۱۵ ساعت زمان می گذاریم تا با همت همه اعضای تیم با رفع ایرادات بتوانیم تیم را در شرایط مطلوب خود قرار دهیم و بازهم روند خوب هفته های گذشته را ادامه دهیم و باخت امروز را فراموش کنیم.

وی با اشاره به داوری بازی گفت: در کل قضاوت خوبی از داور جوان امروز دیدیم اما به نظر می رسید که در کنترل و مدیریت بازی باید دقت بیشتری را به خرج می دادند.

فاضلی با بیان اینکه تاخیر چند ساعت پرواز و سفر زمینی پس از این پرواز به آستارا در شب قبل از بازی شرایط تیم را در مسابقه سخت کرد افزود: قطعا با کارهای تمرینی بیشتر از نظر فنی و بدنی در بازی های آینده اجازه نمی دهیم هیچ مسئله ای مانع موفقیت تیم مس کرمان شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا