ورزشی

بازگشت رکاب زن روشندل سیرجانی از عمان

بازگشت رکاب زن روشندل سیرجانی از عمان

تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

دو چرخه سوار روشندل سیرجانی با پیام کودکان غزه صلح و آرامش و امنیت از کشور عمان به سیرجان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، روشندل سیرجانی پیام صلح و آرامش برای مردم بی دفاع و مظلوم غزه را در کشور عمان به پادشاه این کشور رساند.
آقای محمد رضا مهنی روشندل تحت پوشش بهزیستی سیرجان گفت: به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و عید مبعث و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حمله توریستی گلزارشهدای کرمان از پایگاه مقامت جهان اسلام گلزار شهدای کرمان حرکت خود رابه کشور عمان آغاز کردم و پس از ۳۰۰ کیلومتر رکاب زنی در کشور عمان و دیدار با سفیر ایران در کشور عمان و مسئولین این کشوراز جمله سلطان قابوس پیام صلح ودوستی ملت ایران را به مردم عمان ابلاغ کردیم و خواستار حمایت جامعه جهانی از مردم به ویژه کودکان مظلوم غزه شدیم.
آقای سروش قاسمی مربی و همراه روشندل محمد رضا مهنی هم در مراسم استقبال گفت: ما طی مدت بیش از پنج روز ۲۰۰ کیلومتر در خاک ایران و ۳۰۰ کیلومتر در خاک عمان را رکاب زدیم و با نیت پیروزی جبهه مقاومت در سراسر جهان از مرقد حاج قاسم در کرمان حرکت کردیم تا به کشور‌های مسلمان اعلام کنیم نسل کشی صهیونیست‌ها و کشتار کودکان باید متوقف شود.
وی افزود: مردم و کودکان غزه که بیگناه و مظلومانه به خاک و خون کشیده می‌شوند صلح وامنیت آرامش می‌خواهند کجا هستند وجدان‌های بیدار ملت‌های جهان تا مقابل این ظلم و جنایات صهیونیست‌ها و آمریکا بایستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا