اخبار کرمان

بدرقه ‌پیکر بازیکن تیم ملی بانوان در بم/ وداع جانسوز هم‌تیمی‌ها با “ملیکا محمدی” ‌

آیین بدرقه پیکر ملیکا محمدی با حضور جمعی از مردم، مسئولان و اعضای کادر فنی و تیم فوتبال خاتون بم برگزار شد و پیکر وی ابتدا به زادگاهش در شیراز و سپس برای تدفین به آمریکا منتقل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کرمان، آیین بدرقه پیکر ملیکا محمدی ظهر امروز، دوشنبه، با حضور جمعی از مردم، مسئولان و اعضای کادر فنی و تیم فوتبال خاتون بم برگزار شد و پیکر این ملی‌پوش تیم فوتبال بانوان ایران میان اندوه بسیار هم‌تیمی‌هایش در ورزشگاه فجر بم بدرقه شد.

ملیکا محمدی هافبک تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشورمان بامداد یکشنبه سوم دی‌ماه در نتیجه واژگونی خودروی تیبا در ورودی شهر بم، دوراهی باغچمک در دم جان باخت و به‌دلیل حضور خانواده وی در آمریکا، پیکر ملیکا ابتدا به زادگاهش در شیراز و سپس برای تدفین به آمریکا منتقل می‌شود.

بدرقه ‌پیکر بازیکن تیم ملی بانوان در بم/ وداع جانسوز هم‌تیمی‌ها با “ملیکا محمدی” ‌

به گزارش تسنیم شادروان ملیکا محمدی هافبک تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشورمان به‌دلیل مهاجرت خانواده‌اش به آمریکا، فوتبال را در این کشور آغاز کرد و تا سطح لیگ فوتبال بانوان آمریکا هم پیش رفت.

بعد از اینکه کتایون خسرویار به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال دختران جوان ایران انتخاب شد وی را به این تیم دعوت کرد و آن مرحوم به‌دلیل علاقه‌ای که به تیم ملی و نام ایران داشت این دعوت را پذیرفت. ازآنجایی که او سابقه بازی در آمریکا را داشت طبیعتاً  از لحاظ فنی سطح بالایی داشت و در نهایت به تیم ملی بزرگسالان هم رسید. این بازیکن بعد از این دعوت در فوتبال ایران ماندگار شد و به عضویت تیم‌های حاضر در  لیگ ایران در آمد. او ابتدا یک سال در خاتون بم به میدان رفت و دو سال در اصفهان به فوتبالش ادامه داد و امسال دوباره به تیم بم پیوست

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال و یحیی گل‌محمدی و نکونام سرمربیان تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال هم درگذشت این بازیکن تیم ملی را تسلیت گفتند.

سازمان لیگ فوتبال ایران نیز اعلام کرد: به‌دلیل سانحه دلخراش و ناگوار درگذشت ملیکا محمدی بازیکن تیم ملی و باشگاه خاتون بم و با توجه به درخواست باشگاه‌ها و موافقت سازمان لیگ فوتبال به‌منظور همدردی با جامعه فوتبال و خانواده این فوتبالیست ارزشمند مقرر شد هفته هفتم این لیگ با نام ملیکا محمدی با یک هفته تأخیر در تاریخ 18 دی 1402 برگزار شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا