اخبار کرمان

بررسی تمهیدات برگزاری دو انتخابات اسفند ماه

بررسی تمهیدات برگزاری دو انتخابات اسفند ماه

تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تمهیدات برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در نشست فرمانداران سراسر استان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای کرمان ،در این نشست رییس ستاد انتخابات استان برگزاری انتخابات سال،/ دقیق و با مشارکت بالا را اولویت همه مسولان دانست و افزود:فرمانداران به عنوان مسئولان اجرایی برگزاری انتخابات باید با دقت همه جزییات را بررسی کنند و تمام اقدامات مورد نیاز اجرایی و امنیتی برای برگزاری انتخابات موفق و باشکوه را انجام دهند.
آقای جلالی رسانه ها را بازوی اصلی مسولان در انتخابات داسنت و از مسئولان اجرایی خواست نهایت همراهی را با رسانه ها داشته باشند. وی از تلاش های صدا وسیما نیز برای افزایش مشارکت در انتخابات قدردانی کرد.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان هم با تشریح اقدامات صدا وسیما برای برگزاری یک انتخابات رقابتی و با مشارکت بالا گفت: با راه اندازی ۹ کانال انتخاباتی در استان ۸۰ درصد مردم جغرافیای استان ازین برنامه ها استفاده می‌کنند.
آقای علیرمضانی افزود: به هرنامزد انتخابات یک برنامه ۲۰ دقیقه ای اختصاص داده شده و نامزدها می‌توانند هواداران سرشناس خود را هم در این برنامه همراه داشته باشد. وی همچنین از تولید برنامه های جدید در حوزه‌ انتخابات از جمله مناظره های انتخاباتی خبر داد و افزود نامزدهای انتخابات می‌توانند با مراجعه به سامانه panel.EM1402.ir برای حضور و شرکت در مناظره اعلام آمادگی کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا