اخبار کرمان

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان

مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان با حضور خانواده شهید سلیمانی و خانواده‌های شهدای این انفجار تروریستی در مصلی بزرگ امام علی (ع) کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انفجار تروریستی سیزدهم دی‌ماه در گلزار شهدای کرمان امروز عصر با حضور خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی و خانواده‌های شهدای این انفجار تروریستی در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان برگزار شد.

مصلی کرمان پر بود از خانواده‌هایی که تصاویر عزیزانشان را در دست داشتند و سوگوار داغ آنهایی بودند که مظلومانه در طریق الشهدا دعوت حق را لبیک گفته و آسمانی شدند.

سراسر وجودشان نفرت بود از جنایتکارانی که کودکان و زنان بی‌گناه را کشته بودند و عده‌ای از خانواده‌ها در حالی که هنوز مصدومانی در بیمارستان دارند خود را به مصلی کرمان رسانده بودند تا در محکوم کردن این حرکت تروریستی سهیم باشند.

به گزارش تسنیم، در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، رئیس دیوان عالی کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان، سردار حسین معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز حضور داشتند.

مراسم سومین روز شهادت شهدای انفجار تروریستی سیزدهم دی‌ماه گلزار شهدای کرمان با برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی از جمله قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط قاریان برجسته استان، اجرای سرود، پخش کلیپ و مداحی مداح اهل‌بیت علی کدخدایی همراه بود.

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای انفجار تروریستی کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا