ورزشی

برگزاری مسابقات کشوری موتورکراس در کرمان به‌مناسبت دهه فجر

برگزاری مسابقات کشوری موتورکراس در کرمان به‌مناسبت دهه فجر

تاریخ انتشار:۱۳بهمن ۱۴۰۲

مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس در بخش بانوان و آقایان در اولین و دومین روز ایام‌الله دهه فجر در کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس در بخش بانوان و آقایان در اولین و دومین روز ایام‌الله دهه فجر مصادف با ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در کرمان برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در حاشیه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس «جام شهدای گلزار شهدای کرمان» اتفاق خوبی‌ست که موجب تقویت روحیه نشاط در بین مردم می‌شود.

امیر حسن‌زاده از حضور ورزشکاران از ۱۶ استان در مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس در کرمان خبر داد و بیان کرد: ۱۰۰ شرکت‌کننده خانم و آقا با ۱۰۰ همراه ازجمله مربیان و تعمیرکاران برای حضور در این دوره از مسابقات وارد استان کرمان شدند.

وی از جنایت تروریستی ۱۳ دی‌ماه در گلزار شهدای کرمان سخن به‌میان آورد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این حادثه ابراز داشت: در نخستین و دومین روز ایام‌الله دهه فجر و به‌منظور بزرگداشت شهدای ۱۳ دی‌ماه کرمان شاهد افتتاح تله‌کابین میثاق کرمان و همچنین برگزاری مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس بودیم.

حسن‌زاده از تجلیل از دو خانواده شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی‌ماه گلزار شهدای کرمان همزمان با برگزاری مسابقات کشوری قهرمانی موتورکراس خبر داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاکید استاندار کرمان بر برگزاری مسابقات ورزشی با هدف افزایش نشاط اجتماعی و توجه به اقتصاد ورزش عنوان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی به میزبانی کرمان را دنبال می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان بیان داشت: تاکید ما این است که باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی استان کرمان به ورزش‌های انفرادی هم ورود کنند تا افراد به همراه خانواده‌ها درگیر ورزش شوند، زیرا شادی و سلامت مردم از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا