ورزشیفوتبال

بشکن می‌زدند تا سرمربی مس شوند!

بشکن می‌زدند تا سرمربی مس شوند!

۱۳ یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

فوتبال کرمان و باشگاه مسِ این شهر را بر روی اختلافات داخلی بنا کرده‌اند؛ این موضوع این بار از زبان فرزاد حسینخانی جاری شد.

 فرزاد حسینخانی در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره سقوط مس از لیگ برتر بیان داشت:‌ روی صحبت من با تصمیماتی بود که جناب کهندل مدیریت باشگاه از شروع فصل گرفتند. ما یک تیم خیلی جوان را بستیم. با توجه به شرایطی که داشتیم و از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده بودیم باید شرایط بهتری در نقل و انتقالات رقم می‌خورد. اگرچه در طول فصل بازیکنان خیلی خوب و باکیفیتی که داشتیم، اما در نقل و انتقالات شروع فصل با توجه به اینکه سال اول صعود به لیگ برترمان بود، کمتر بازیکنی اعتماد می‌کرد که به کرمان بیاید و با ما کارش را شروع کند.

سرمربی پیشین مس کرمان ادامه داد: تمام تلاش خود را کردیم تا جایی که می‌توانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. من در اولین کنفرانس خبری خودم در فصل بیست و دوم لیگ برتر اعلام کردم 4 بازیکن باکیفیت خارجی باید به تیم اضافه شود. بالای 15 بازیکن خارجی خوب با قیمت‌های مناسب به باشگاه معرفی کردم. ولی متاسفانه چوب لای چرخ گذاشتند.

حسین‌خانی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه حمایت لازم را نکرد، بیان کرد: مدیریت باشگاه تلاش می‌کرد که به ما کمک کند اما متاسفانه در استان کرمان خیلی از مربیان از بیرون فکر می‌کنند اینجا خبری است و خیلی‌ها بشکن می‌زنند تا سرمربی مس کرمان شوند. اینجا اما مشکلات خاص خودمان را داشتیم.

او همچنین گفت:‌ یک حالت دوقطبی در فوتبال کرمان اتفاق افتاده؛ یکسری افراد برای اتفاقات انتخاباتی خود تمام تخم مرغ‌هایشان را در سبد باشگاه مس چیدند. من نهایتا فکر می‌کنم باشگاه مس کرمان یک یا دو رای بیشتر ندارد. متاسفانه اما مشکلات سیاسی در استان ما باعث شد تا ما آسیب ببینیم.

حسین خانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش افزود: روی چهار بازیکن خارجی هم موفق نبودیم. این بازیکنان هم به باشگاه‌های معتبر پیوستند و عملکرد خوبی داشتند. متاسفانه خیلی اتفاقات رخ داد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا