ورزشیفوتبال

بی‌احتیاطی عجیب گزینه استقلال؛ تیکدری در زمین خاکی بازی کرده است!

بی‌احتیاطی عجیب گزینه استقلال؛ تیکدری در زمین خاکی بازی کرده است!

تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۴/۱۶

پایگاه خبری فوتبالی- انتشار فیلمی از گزینه استقلال در نقل و انتقالات تابستانی ممکن است برای او دردسرساز شود.

به گزارش فوتبالی، امروز مهدی تیکدری مدافع راست باشگاه گل‌گهر سیرجان به باشگاه استقلال رفته بود تا با مدیران این باشگاه مذاکره کند. او پس از این که از دفتر باشگاه بیرون آمد درباره حضورش در باشگاه استقلال گفت: «طی یکی، دو سال اخیر خیلی صحبت حضورم در استقلال بود و امروز هم در باشگاه حضور پیدا کردم و به توافق خوبی رسیدیم و به زودی وضعیتم مشخص می‌شود. با بزرگ‌ترها، دوستان، برادرم و خانواده و به ویژه بزرگ‌ترهای باشگاه استقلال مشورت داشتم و پرس‌وجو کردم. خیلی راهنمایی‌ام کردند تا به این باشگاه بزرگ بیایم، امیدوارم این اتفاق بیفتد و طی 48 ساعت آینده مشخص می‌شود.»

اما انتشار ویدیو و متن این مصاحبه با واکنش منفی هواداران استقلال مواجه شده است. آنها معتقدند آمار مهدی تیکدری در یکی دو فصل گذشته اصلا خوب نبوده است و بازیکنی با این آمار نباید جذب شود. چرا که در بازار بازیکنانی هم‌پست با تیکدری وجود دارند که بهتر از او هستند.

در اتفاقی عجیب امروز ویدیویی از این بازیکن در فضای مجازی منتشر شده است که او را در حال بازی کردن در یک مسابقه فوتبال در زمین خاکی نشان می‌دهد. این کار برای بازیکنی که در سطح حرفه‌ای بازی می‌‌کند خیلی خطرناک است و ریسک مصدومیت بالایی ایجاد می‌کند. چند روز پیش هم ویدیویی مشابه منتشر شد که علی علیپور را در حال بازی در زمین خاکی نشان می‌داد.

این سوال پیش که بازیکنانی در این سطح چرا تن به چنین کار خطرناکی می‌دهند و با آینده حرفه‌ای خودشان بازی می‌کنند. چون پیش آمده است که برخی از بازیکنان حرفه‌ای با بازی در این زمین‌‌ها دچار مصدومیت‌های سخت و طولانی‌مدت شده‌اند و بعضا مسابقات یک فصل را از دست داده‌اند.

از این عجیب‌تر بی‌احتیاطی آنهاست که انگار یادشان می‌رود در عصر دیجیتال و با استفاده از یک گوشی ساده، امکان فیلمبرداری از اتفاقات و رویدادها وجود دارد و فیلم حضور آنها در زمین‌های خاکی به سرعت در فضای مجازی وایرال می‌شود. حالا همین اتفاق می‌تواند در پروسه پیوستن تیکدری به استقلال موانعی ایجاد کند.

تیکدری سابقه مصدومیت‌های زیادی را هم دارد که این شائبه را ایجاد می‌‌کند که او بارها و بارها در زمین‌های خاکی بازی کرده است و به همین دلیل مصدوم شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا