اخبار کرمان

بیش از ۲۰۰ طرح عمرانی در رفسنجان به بهره‌برداری رسید

با حضور رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور بیش از ۲۰۰ طرح عمرانی با اعتبار ۱۱۰۰ میلیارد تومان در رفسنجان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، بیش از 200 طرح عمرانی با اعتبار 1100 میلیارد تومان در شهرستان رفسنجان شامگاه گذشته با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان، رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور، فداکار استاندار کرمان، فرماندار رفسنجان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

با حضور رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور تعداد ۲۰ قطعه زمین در شهر کشکوییه و ۱۰ قطعه در شهر بهرمان رفسنجان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت و فرزندآوری واگذار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین درویشیان، رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور در این آیین با بیان اینکه استان کرمان در تامین زمین برای طرح جوانی جمعیت اقدامات خوبی انجام داده که جای تقدیر دارد، اظهار داشت: طرح جوانی جمعیت برای کشور بسیار اهمیت دارد و یکی از موضوعات انگیزشی بحث مسکن است.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌های انجام شده باید بیشتر و در واگذاری زمین کارها تسریع شود، گفت: مردم باید خدمات را ببینند و با تلاش مسئولان باید مشکلاتی که وجود دارد هر چه سریع‌تر برطرف شود.

رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور با بیان اینکه رئیس جمهور با جدیت موضوعات اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان را پیگیری می‌کند، افزود: بانک‌ها مکلف شدند تا تسهیلات این حوزه‌ها به‌ویژه جوانی جمعیت را پرداخت کنند و آن را در اولویت قرار دهند.

حسین رضایی، فرماندار رفسنجان نیز با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر بالغ بر ۲۰۰ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف در شهرستان رفسنجان افتتاح شد، اظهار داشت: این طرح‌ها در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت، شهری، واگذاری زمین و غیره بود.

به گزارش تسنیم، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور، طرح توسعه مرغداری تخم‌گذار با ظرفیت 120 هزار قطعه با هزینه کرد 40 میلیارد تومان نیز در رفسنجان به بهره‌برداری رسید.

علی باقری، سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان کرمان در این آیین اظهار داشت: با افتتاح طرح توسعه این مزرعه با ظرفیت ۱۲۰ هزار قطعه، ظرفیت این مرغداری در مجموع به ۳۵۰ هزار قطعه مرغ تخم‌گذار خواهد رسید.

در چهارمین روز دهه فجر، پروژه احداث و بهسازی ۳۱ بوستان شهری رفسنجان با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان و باند دوم بلوار پرستار و شهید هنری رفسنجان با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان نیز به بهره‌برداری رسید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا