اخبار کرمان

تاکید استاندار کرمان بر ساخت و مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی

استاندار کرمان با تاکید بر توسعه خانه‌های روستایی و مقاوم‌سازی روستاها، گفت: ساخت مسکن روستاییان از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز در دیدار با مهدی محمدی، مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، اظهار داشت: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که برای رفع محرومیت در کشور تاسیس شده است.

وی با بیان اینکه مسکن یکی از نیازهای جدی برای زندگی است، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) به خوبی بلافاصله بعد از انقلاب برای رفع مشکلات مردم دستور تاسیس این نهاد انقلابی را صادر کرد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پای ثابت طرح‌های ساخت مسکن در سطح کشور در تمام ادوار بوده و موفق عمل کرده است، گفت: طی این سال‌ها در روستاها کارهای بسیار خوبی شده است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن مورد اعتماد عمومی مردم است، ادامه داد: بخش بزرگی از بار طرح نهضت ملی مسکن در کشور نیز بر دوش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

فداکار با اشاره به اینکه مسکن یکی از دغدغه‌های اصلی مردم در کشور است، بیان کرد: وجود مسکن بخش زیادی از نگرانی مردم را کم می‌کند چرا که نباید درگیر اجاره خانه و صاحبخانه باشند.

وی با بیان اینکه حوزه کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیشتر با محرومان و روستاها است که کار بسیار ارزشمندی است، افزود: ساخت مسکن در روستاها هم بار شهرها را کم می‌کند و هم از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می‌کند.

استاندار کرمان با تاکید بر توسعه خانه‌های روستایی و مقاوم‌سازی روستاها، گفت: ساخت مسکن روستاییان از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا