اخبار کرمان

تاکید شورای اداری استان کرمان بر زیباسازی و مناسب‌سازی ادارات

در جلسه شورای اداری استان کرمان که با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد بر مناسب‌سازی ورود معلولان و زیباسازی ساختمان ادارات در آستانه نوروز تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، شوراى ادارى استان کرمان صبح امروز با حضور استاندار کرمان و اعضای این شورا در سالن شهید مرتضوى استانداری کرمان برگزار و در این شورا بر مناسب سازی ورود معلولان و زیباسازی ساختمان ادارات در آستانه نوروز تاکید شد.

در این جلسه محسن تویسرکانی، سرپرست شهرداری کرمان با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: نیروهای شهرداری کرمان از روز گذشته با تمام توان تلاش کردند تا مشکلات معابر سطح شهر بر اثر بارندگی، رفع شود.

وی با بیان اینکه شهرداری برای توسعه و آبادی شهر نیازمند همکاری همه مدیران و دستگاه‌های اداری است، گفت: باید همه ظرفیت‌ها را پای کار آورد چرا که بودجه شهرداری کرمان محدود است و با این بودجه‌ها نمی‌شود کار تحولی انجام داد و نیاز است ظرفیت‌های استان به کمک ما بیاید.

سرپرست شهرداری کرمان با اشاره به اینکه خوشبختانه شورای شهر تعامل و همکاری خوبی با ما دارند و پای کار هستند اما بخشی از نمای شهر را دستگاه‌های اجرایی تشکیل می‌دهند، افزود: ادارات استان عموما در مرکز شهر و بافت تاریخی واقع شده است و نیاز است دستگاه‌های دولتی برای زیباسازی ادارات و نمای آن همکاری کنند.

وی با بیان اینکه نورپردازی شهر بسیار اهمیت دارد و ادارات می‌توانند بخش زیادی از مشکل کم نوری شهر کرمان را برطرف کنند، ادامه داد: وضعیت نورپردازی شهر کرمان وضعیت خوبی نیست.

تویسرکانی با اشاره به اینکه کرمان شهر شهید سلیمانی و مقاومت است و زائران زیادی به کرمان سفر می‌کنند، بیان کرد: در نوروز هم مهمانان زیادی در کرمان داریم و نورپردازی شهر کرمان موضوع بسیار جدی است.

سرپرست شهرداری کرمان با بیان اینکه پیاده‌راه‌ سازی جلوی ادارات هم باید اصلاح، بازسازی و زیباسازی شود، گفت: شهرداری کرمان هم حاضر هست در این امر کمک کند.

در جلسه استاندار کرمان نیز با بیان اینکه بخش بزرگی از نمای شهری، ساختمان ادارات است، اظهار داشت: تابلوهای ادارات خاموش است، نرده‌ها باید رنگ‌آمیزی شود و دیوارهای ادارات تمیز نیست و برخی ادارات هنوز پرچم محرم را تغییر ندادند.

محمدمهدی فداکار با تاکید بر اینکه تمام مدیران باید نسبت به زیباسازی نمای ساختمانی ادارات خود با شهرداری همکاری کنند، گفت: ادارات همچنین باید برای حضور معلولان و جانبازان مناسب‌سازی شود.

وی با اشاره به اینکه همه مدیران باید نسبت به مناسب‌سازی ساختمان ادارات برای ورود معلولان و جانبازان اقدام کنند و این موضوع اهمیت زیادی دارد، افزود: تیم ارزیابی تشکیل شود و ادارات استان برای ورود معلولان با اولویت نیازها ارزیابی و اقدام عاجل شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا