اخبار کرمان

تجلیل از ۲۶ جوان برتر استان کرمان

مراسم تجلیل از جوانان برتر استان کرمان با حضور مسئولان در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزار و از ۲۶ جوانان برتر استان در ۹ حوزه تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم تجلیل از جوانان برتر استان کرمان شامگاه یکشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزار و از 26 جوانان برتر استان در 9 حوزه تجلیل شد.

میثم پاریزی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در این مراسم با بیان اینکه تجلیل از جوانان برتر استان کرمان در ۹ حوزه برگزار می‌شود و هر حوزه سه نفر انتخاب شدند، اظهار داشت: از 26 جوان برتر استان امشب تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی باید اهمیت حضور جوانان را درک کرده و از جوانان استفاده شود، گفت: ظرفیت‌های جوان در استان باید بیشتر به‌کار گرفته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه دبیرخانه تخصصی این جشنواره از حدود سه ماه پیش تشکیل شده است، افزود: در بخش‌های اجتماعی، ورزشی، مذهبی، اقتصادی، کارآفرینی و غیره از جوانان برتر استان تجلیل می‌شود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی، بیان کرد: این جشنواره با شعار جوان ایرانی پرچمدار پیشرفت برگزار می‌شود که جشنواره به صورت ملی برگزار شده و جوانان برتر کشور تجلیل شد.

پاریزی با اشاره به اینکه این جشنواره در ایام ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) برگزار شده است و امشب از جوانان برتر استان کرمان تجلیل می‌شود، گفت: تاخیر در برگزاری این مراسم به دلیل برگزاری انتخابات بود و جا دارد از حضور حماسی مردم به‌ویژه جوانان در انتخابات هم تشکر کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان به ریاست استاندار برگزار می‌شود، ادامه داد: دبیرخانه ستاد در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۸۰ سمن در استان فعالیت‌های موثری دارند که این سمن‌ها اعتبارنامه خود را از وزارت ورزش و جوانان دریافت کردند، افزود: کرمان استان جوانی است و از جمعیت بیش از سه میلیون و 500 هزار نفری استان بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر جوان هستند.

به گزارش تسنیم، در این آیین از احسان فدایی کرمانی، علی‌اکبر یوسفی احمدی‌پور، رقیه کریمی، حدیثه سالاری، محمدمهدی کمشکی، علیرضا میرزایی، خلیل کلوانی، محمدحسین سالاری منظری، مرتضی باقری داوران، امیر پذیرفته، عباس حسین‌زاده، حسام حسینی، فهیمه اصغرزاده رفسنجانی، الهام سلطانی‌نژاد، سمانه مظهری‌صفات، عمار اسدی، حوریا ایرانمنش، زکیه سلیمی‌زرندی، عطیه باقری چاروک، ثمین رضایی، کارن باغینی‌پور، مهرانا نکوئی، آریابرزن غیبی، سعید افروز، سینا ضیغمی‌نژاد و فاطمه عباسی تجلیل شد.

, تجلیل از ۲۶ جوان برتر استان کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا