اخبار کرمان

تشییع باشکوه شهید فراجا در کرمان/ پیکر شهید «ضیاءالدینی» در گلزار شهدا آرام گرفت

پیکر شهید «محمدعلی ضیاءالدینی» چهارمین شهید نیروی انتظامی انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان بر دستان مردم تشییع و تدفین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین تشییع پیکر شهید «محمدعلی ضیاءالدینی» چهارمین شهید نیروی انتظامی استان کرمان در انفجار تروریستی 13 دی‌ماه ظهر امروز و پس از نماز جمعه بر دستان مردم شهیدپرور کرمان، پایتخت مقاومت اسلامی تشییع شد.

سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی استان کرمان در حاشیه این آیین در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: شهید ضیاءالدینی یکی از افسران پاک و صدیق پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان بود که سیزدهم دی‌ماه همزمان با چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در حین انجام ماموریت به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی استان کرمان در راه تامین آرامش و امنیت مردم تا پای جان ایستاده‌اند، گفت: با شهادت شهید «محمدعلی ضیاءالدینی» تعداد شهدای نیروی انتظامی استان کرمان در این انفجار تروریستی به 4 نفر رسیده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان، ادامه داد: بنا به تصمیم خانواده این شهید بزرگوار، پیکر مطهر شهید «محمدعلی ضیاءالدینی» در گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به خاک سپرده می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا