اخبار کرمان

تشییع پیکر مطهر شهید «رودابی» بر دستان مردم جنوب استان کرمان

پیکر مطهر شهید مدافع امنیت «محمد رودابی» با حضور حماسی مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه جنوب استان کرمان تا آرامگاه ابدیش بدرقه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت محمد رودابی صبح امروز با حضور حماسی مردم همیشه در صحنه جیرفت و عنبرآباد برگزار شد و پیکر مطهر این شهید راه امنیت وطن با حضور توده‌های مردمی از چهارراه اول بهشت زهرای (س) جیرفت تا گلزار شهدای این شهرستان بر دستان مردم تشییع شد.

حجت‌الاسلام میثم تارم، امام جمعه جیرفت بر پیکر مطهر شهید مدافع امنیت محمد رودابی نماز خواند و مردم شهیدپرور جنوب استان کرمان پیکر این شهید عملیات تروریستی هجدهم فروردین‌ماه «کورین» زاهدان را بر روی دستان خود تا آرامگاه ابدیش بدرقه کردند.

به گزارش تسنیم واحد گشت پاسگاه انتظامی کورین در سیستان و بلوچستان، روز شنبه هجدهم فروردین ماه در حال انجام ماموریت در منطقه کورین حین گشت‌زنی و تامین امنیت منطقه به دو نفر مظنون شدند که این افراد با مشاهده ماموران اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران کردند که منجر به شهادت 2 نفراز کارکنان (سرباز وظیفه) و مجروحیت یک نفر کادر شد.

در حمله تروریست‌های کوردل به کارکنان انتظامی بخش کورین زاهدان دو نفر از سربازان به نام‌های محمد رودابی اهل شهرستان عنبرآباد و سرباز علی قاسمی اهل زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

, تشییع پیکر مطهر شهید «رودابی» بر دستان مردم جنوب استان کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا