اخبار کرمان

تشییع پیکر یکی از شهدای نزاجا در کرمان

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌ شرق ارتش گفت: سرباز شهید علی درودی اهل روستای حمیدآباد رفسنجان استان کرمان است که پیکر مطهر این شهید در کرمان تشییع می‌شود.

سرتیپ دوم امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌ شرق ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، از شهادت سه تن از کارکنان  کارکنان نیروی زمینی ارتش در جنوب شرق کشور خبر داد و اظهار داشت: عصر دیروز  و در جریان تمرین صحرایی یکی از یگان‌های نزاجا در مرز نهبندان و در مرحله پاکسازی منطقه تمرین از مهمات عمل نکرده، در اثر انفجار این مهمات، سه تن از کارکنان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

تشییع پیکر یکی از شهدای نزاجا در کرمان

وی با بیان اینکه تمرین صحرایی یگان‌های نیروی زمینی ارتش به منظور ارتقای توان رزمی به عنوان یکی از برنامه‌های مصوب به‌شمار می‌آید، گفت: این تمرینات به‌طور معمول در طول سال و در مناطق مختلف با مهمات جنگی برگزار می‌شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌ شرق ارتش با اشاره به اینکه از این سه تن شهید، دو نفر کادر و یک نفر سرباز است، افزود: سرباز شهید علی درودی، اهل روستای حمید آباد رفسنجان استان کرمان است که پیکر مطهر این شهید در کرمان تشییع می‌شود.

به گزارش تسنیم، اسامی شهدا تیپ ۱۸۸ زرهی نزاجا شهید حمیدرضا خسروی از بیرجند، شهید علی حسن‌زاده از قاین و سرباز شهید علی درودی از کرمان است که جزئیات آیین تشییع این شهیدان والامقام متعاقباً اعلام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا