اخبار کرمان

تعداد شهدای حادثه تروریستی کرمان به ۹۷ شهید رسید

با شهادت نوجوان کرمانی ۱۲ ساله یکی از مجروحان حادثه تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان تعداد شهدای این انفجار به ۹۷ شهید گلگون کفن رسید.

سعید ایرانمنش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان از شهادت یکی دیگر از مجروحان انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان خبر داد و اظهار داشت: محمدمهدی ایرانمنش از مجروحان حادثه تروریستی 13 دی‌ماه کرمان صبح امروز به خیل شهدا پیوست.

وی با بیان اینکه محمدمهدی ایرانمنش که از روز حادثه تا امروز در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) کرمان بستری بوده است، گفت: این مجروح انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان تا به امروز شرایط سختی را سپری کرده بود و در نهایت صبح امروز به شهادت رسید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به اینکه این شهید نوجوان کرمانی ۱۲ ساله سن داشته است، ادامه داد: پدر این نوجوان نیز در انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان به شهادت رسیده بود.

به گزارش تسنیم، در انفجار تروریستی روز ۱۳ دی‌ماه 1402 در نزدیکی گلزار شهدای کرمان تعداد زیادی از زائران چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در مسیر گلزار شهدای کرمان به خاک و خون کشیده شدند؛ در این حادثه که 2 بمب انتحاری در میان مردم و زائران سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی منفجر شد تا این لحظه 97 شهید برجا گذاشته است.

لازم به ذکر است، در انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه 1402 در گلزار شهدای کرمان تعداد زیادی کودک، نوجوان و دانش‌آموز به شهادت رسیدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا