اخبار کرمان

تعداد مجروحان انفجار تروریستی به ۲۱ نفر رسید/ بستری ۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه

رئیس اورژانس کرمان گفت: مجموع تعداد مصدومان بستری انفجار تروریستی کرمان در بیمارستان به ۲۱ نفر رسیده است که ۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.

سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به تعداد مصدومان باقی‌مانده و بستری در زمان حاضر حادثه تروریستی کرمان در بخش‌های ویژه و عادی بیمارستان‌ها تا ساعت 6 صبح امروز بیست‌وچهارم دی‌ماه، اظهار داشت: مجموع تعداد مصدومان بستری این حادثه در بیمارستان‌های شهر کرمان به 21 نفر رسیده است که دو کودک زیر 15 سال نیز در بیمارستان لقمان حکیم و بقیةالله(عج) تهران بستری هستند.

وی بیان کرد: این مصدومان در ۱۰ بیمارستان شهید باهنر، افضلی‌پور، شفا، پیامبر اعظم(ص)، سیدالشهدا(ع)، حضرت فاطمه(ع)، امام حسین(ع) و راضیه فیروز کرمان و لقمان حکیم و بقیةالله تهران تحت درمان قرار دارند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان عنوان کرد: از میان 21 مصدوم فعلی این انفجار، 7 نفر زن، 5 نفر مرد و 9 کودک زیر 15 سال هستند که در بیمارستان روند درمان خود را طی می‌کنند.

صابری با اعلام اینکه از بین ۲۱ مصدوم این حادثه که هنوز در بیمارستان‌ها بستری هستند 9 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و 12 نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند، گفت: 6 نفر از مصدومان به دستگاه متصل هستند و 3 نفر نیز در آی‌سی‌یو تحت نظر قرار دارند.

به گزارش تسنیم، ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه و ‌15:17 دقیقه بعدازظهر 13 دی‌ماه همزمان با چهارمین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد، دو حادثه تلخ و خونبار که منجر به شهادت و مصدوم شدن تعداد زیادی از زائران مزار حاج قاسم شد.

تعداد مجروحان انفجار تروریستی به ۲۱ نفر رسید/ بستری ۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا