اخبار کرمان

توزیع ۴۰۰۰ بسته مؤمنانه یلدایی در کرمان و فهرج

همزمان با طولانی ترین شب سال ۴ هزار بسته کمک مؤمنانه یلدایی بین نیازمندان در شهرستان‌های کرمان و فهرج توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، به همت سپاه و بسیج همزمان با طولانی‌ترین شب سال 4 هزار بسته کمک مؤمنانه به مناسبت شب یلدا در بین نیازمندان در شهرستان‌های کرمان و فهرج توزیع شد.

توز یع ۱۲۰۰ بسته یلدایی بین خانوارهای نیازمند فهرج

سرهنگ پاسدار حسن سنجری فرمانده سپاه فهرج از توزیع هزار و ۲۰۰ بسته کمک‌های مؤمنانه یلدایی سپاه خبر داد و اظهار داشت: این بسته‌ها کمک مؤمنانه در آستانه شب یلدا در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این بسته‌های یلدایی بالغ بر 3 میلیارد بوده است، افزود: این بسته‌ها شامل اقلامی همچون شیرینی، تنقلات، میوه و آجیل است که بین خانوارهای نیازمند فهرجی توزیع شد.

فرمانده سپاه فهرج، ادامه داد: این بسته‌ها توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و با حفظ شأن و کرامت انسانی بین خانوارهای کم برخوردار و بی‌بضاعت توزیع شده است.

وی بیان کرد: سپاه و بسیج در همه عرصه‌ها خود را خدمتگزار مردم به ویژه خانواده‌های کم برخوردار و کم بضاعت می‌داند و تلاش می‌کند تا با تقدیم این بسته‌های معیشتی در کنار خانواده‌ها در شب یلدا نقش‌آفرینی کند.

توزیع ۴۰۰۰ بسته مؤمنانه یلدایی در کرمان و فهرج

اهدا ۲۸۰۰ بسته کمک‌های مؤمنانه یلدایی در کرمان

سرهنگ حجت‌الله پاداش فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه ثارالله استان کرمان نیز از توزیع 2 هزار و 800 بسته معیشتی کمک مؤمنانه یلدای مهدوی در کرمان خبر داد و اظهار داشت: این بسته‌ها در آستانه شب یلدا در بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه این بسته‌ها شامل اقلامی چون پرتقال، سیب درختی، شیرینی و آجیل است، گفت: این بسته‌های معیشتی کمک مؤمنانه یلدای مهدوی به همت خیرین و بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان تهیه و در بین نیازمندان شهر کرمان و بخش‌های اطراف توزیع شد.

فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه ثارالله استان کرمان، افزود: این بسته‌های یلدایی توسط حوزه‌های مقاومت بسیج بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شده است.

توزیع ۴۰۰۰ بسته مؤمنانه یلدایی در کرمان و فهرج

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا