ورزشیفوتبال

تیم های فوتبال مس کرمان و رفسنجان بازی جوانمردانه‌ای را انجام دادند

تیم های فوتبال مس کرمان و رفسنجان بازی جوانمردانه‌ای را انجام دادند

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۲۱:۳۸

مربی مس کرمان با بیان اینکه امروز بازی جوانمردانه ای در شهرآورد این استان شاهد بودیم، گفت: اهدافی از ابتدای فصل برای هر ۲ تیم طراحی شده که برای آن تلاش می کنند و در این زمینه سه امتیازها برای تیم ها تعیین کننده است.

 آرتا منهاجی عصر دوشنبه در نشست خبری پس از دیدار مس کرمان و رفسنجان در شهرآورد هفته ۲۷ لیگ برتر افزود: ۲ تیم خیلی مردانه با تلاش بسیار روبروی هم صف آرایی کردند و امیدوارم هر ۲ تیم به اهداف خود برسند.

وی با اشاره به صحنه تک گل بازی اظهار داشت: واقعا یک جاهایی گل های می خوردیم که دردناک است و امروز دروازه ما روی یک توپ ساده باز شد.

مربی مس کرمان گفت: تیم ها آنالیز خوبی از یکدیگر داشتند و معتقدم مس رفسنجان نتوانست بازی را طبق برنامه پیش ببرد اما در صحنه گل یک اشتباه عجیب و غریب به لحاظ فنی باعث از دست دادن تمرکز در تیم ما شد که حریف نهایت استفاده را از آن برد.

وی ادامه داد: بازیکنان تلاش خود را انجام دادند و با تغییر سیستم بار هجومی را افزایش دادیم اما در ترکیب دفاع و ضدحمله فرصت هایی برای حریف ایجاد شد.

منهاجی گفت: از موقعیت های خود به نحو مناسب استفاده نکردیم و باید جدی تر به این فکر کنیم که روزی این اشتباهات تیم مس را تمام کنیم، زحمت و تلاش بازیکنان کافی نیست باید هوشمندانه و ضریب اشتباهات فنی را پایین بیاوریم تا گل های اینچنینی در این روزهای حساس دریافت نکنیم، زیرا گاهی این اتفاقات غیرقابل جبران می شود.

وی بیان کرد: این مسیر و این رقابت تا روز آخر ادامه خواهد داشت، ما هم امیدواریم که به لحاظ کنترل بازی و در کسب و حفظ نتیجه، عملکرد تیم مس کرمان را بهبود بخشیم.

مربی مس کرمان افزود: روزهای خیلی پر هیجان و استرسی را در پیش داریم و در این روزها سعی می کنیم که از درون خود، استوار و محکم تر باشیم.

وی تاکید کرد: روزهای سختی را می گذرانیم و امیدوارم با تکیه به یکدیگر این مسیر دشوار را طی کنیم.

منهاجی با بیان اینکه در بازی پرسپولیس از موقعیت های گلزنی خود استفاده نکردیم تصریح کرد: امروز به لحاظ عملکرد دفاعی بهتر بودیم اما توقع و نگرانی هواداران را هم درک می کنیم، به‌طور قطع باید بهتر باشیم و تلاش می شود که نواقص را رفع و رضایت هواداران را جلب کنیم.

وی یادآور شد: از دست‌دادن تمرکز کار را برای ما سخت می کند، راهی نداریم جز اینکه شمشیرهایمان را تیز کنیم، بیشتر بجنگیم و سعی کنیم به آن جایگاه مورد نظر خود برسیم.

مربی تیم فوتبال مس کرمان در پاسخ به اینکه شروین بزرگ مهاجم مس کرمان درگیری با هواداران داشت و در طول بازی نیز تمرکز نداشت گفت: این بازیکن مدت ها در شرایط بازی قرار ندارد و امروز آمده بود که به تیم کمک کند و شاید هواداران توقع داشتند که به تنهایی بدرخشد اما او براساس شرح وظایف خود عمل کرد و باید توجه کرد چه چیزی از او خواسته شده بود.

وی افزود: شروین بزرگ بازیکن بزرگی است و شاید اگر آن مصدومیت ها برای او اتفاق نیفتاده بود، بیشتر می توانست به تیم کمک کند اما در کل در خدمت تیم بود و خواسته کادر فنی را انجام داد.

عملکرد غیر فوتبالی برخی تیم‌ها باید بررسی شود

مدیر رسانه تیم فوتبال مس کرمان نیز گفت: پیش از بازی، برخی حرف ها در مورد این بازی مطرح شد و بنا به منافع برخی تیم ها انگ هایی به این بازی زدند و خوشحالیم که حداقل مس کرمان و رفسنجان شرافت را در میدان فوتبال ثابت کردند.

سعید قرایی افزود: باعث خجالت است که برخی افراد به عمد و در اقدامی زشت، حرف و حدیث هایی برای این بازی بوجود آوردند و امیدوارم امشب یاد گرفته باشند که فوتبال را به سمت غیر فوتبال نکشانند.

وی ادامه داد: امیدوارم این تیم ها خود از این قضایایی که برای دیگر تیم ها مطرح می کنند مبرا باشند و بررسی های شود تا کسانی که دوست دارند، این فضا بر فوتبال کشور حاکم شود، خود از این قضیه مبرا شوند.

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته ۲۷ رقابت های لیگ برتر کشور موفق شد با یک گل مس کرمان را در شهرآورد این استان شکست دهد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا