اخبار کرمان

جزئیات اقامه نماز عید فطر در کرمان اعلام شد

مسئول ستاد برگزاری نماز عید فطر کرمان، گفت: نماز عید فطر در شهر کرمان راس ساعت ۷ صبح عید در محل مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مهدی صدفی، مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بندگان خدا و روزه‌داران، اظهار داشت: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان قرار داریم و در صورت رویت هلال ماه شوال در غروب در روز سه‌شنبه 21 فروردین ماه، چهارشنبه عید سعید فطر است.

وی با اشاره به اینکه نماز عید  فطر در شهر کرمان راس ساعت 7 صبح عید در محل مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار می‌شود، گفت:  از ساعت 4 صبح درب‌های مصلی امام علی(ع) بر روی نماز گزاران باز است و توصیه می‌شود که نمازگزاران زودتر در محل مصلی کرمان حاضر باشند.

مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر کرمان با بیان اینکه پس از اقامه نماز صبح و قرائت دعای ندبه، ساعت ۷ نماز عید فطر برگزار می‌شود، افزود: نماز عید سعید فطر به امامت حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان اقامه شده و قبل از اقامه نماز عید تذکرات و تکبیرات مربوط به عید فطر توسط مجری بیان می‌شود.

وی با اشاره به تعداد زیاد نمازگزاران در مراسم نماز عیدفطر، درخواست کرد که از نمازگزاران زیرانداز و سجاده به همراه داشته باشند، گفت: برای راحتی بیشتر مردم مدارس و آموزشگاه‌های اطراف مصلی برای پارک خودروی نمازگزاران در نظر گرفته شده است.

صدفی با بیان اینکه شرکت اتوبوسرانی کرمان نیز در بحث ایاب و ذهاب نمازگزاران نیز آماده همکاری است، گفت: از ساعت ۵ صبح اتوبوس‌های این شرکت آماده خدمت‌رسانی به نمازگزاران است و اتوبوسرانی در دو نوبت ساعت پنج و شش صبح نمازگزاران را جابه‌جا می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا