اخبار کرمان

جزئیات فوت ملی‌پوش فوتبال بانوان ‌در سانحه رانندگی/ ۲ بازیکن دیگر ‌آسیب جدی دیدند

در نتیجه واژگونی خودرو تیبا در ورودی شهر بم، دوراهی باغچمک ملیکا محمدی هافبک تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشورمان جان باخت .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، بامداد امروز یکشنبه سوم دی‌ماه در نتیجه واژگونی خودرو تیبا در ورودی شهر بم، دوراهی باغچمک ملیکا محمدی هافبک تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشورمان جان باخت .

مهدی جهانشاهی سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم، با تسلیت در گذشت ملیکا محمدی هافبک 23 ساله تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشور به جامعه ورزشی کشور و استان کرمان، اظهار داشت: متاسفانه بر اثر این سانحه رانندگی که بامداد امروز رخ داده است ما یکی از اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان را از دست دادیم.

وی با اشاره به جزئیات این سانحه رانندگی، گفت: این تصادف در محدوده شهر بم رخ داده که متاسفانه سه تن از بازیکنان تیم خاتون بم در این سانحه حضور داشتند که یک نفر از آنها که ملی پوش تیم بانوان ایران بوده، فوت شده است .

سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان با بیان اینکه دو نفر دیگر بازیکن تیم خاتون بم نیز در حادثه از ناحیه گردن و لگن آسیب جدی دیدند، افزود: خوشبختانه خطر مرگ رفع و حال مجروحان این حادثه مساعد گزارش شده است .

علی صدیقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم در گفت‌وگو با تسنیم با تایید این خبر، اظهار داشت: این حادثه بامداد امروز در پنج کیلومتری شهر بم رخ داده که متاسفانه در این سانحه رانندگی ملیکا محمدی هافبک 23 ساله تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشورمان جان باخته است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به اینکه بلافاصله پس از اطلاع‌رسانی حادثه، آمبولانس‌های اورژانس به محل اعزام شدند، ادامه داد: این سانحه رانندگی یک فوتی و سه مصدوم داشت .

وی با بیان اینکه تنها فوتی این حادثه خانم محمدی (ملی پوش فوتبال بانوان) بوده که فوت نامبرده در محل حادثه بوده در زمان تصادف بوده است، افزود: سه مصدوم دیگر این سانحه رانندگی نیز پس از انجام اقدامات درمانی مناسب برای اقدامات درمانی تکمیلی به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند .

صدیقی با اشاره به اینکه سه مصدوم این حادثه، ۲ نفر خانم (هر دو بازیکنان تیم خاتون بم) و یک نفر مرد که راننده این خودرو بوده، مجروح شدند، گفت: حال عمومی مجروحان این حادثه مساعد گزارش شده است .

به گزارش تسنیم براساس اظهار نظر سروان نعیم مفلحی رئیس پلیسراه بم – زاهدان بی‌توجهی به جلو، خستگی و خواب آلودگی راننده و همچنین تخطی از سرعت مطمئنه علت واژگونی خودرو بوده است، اظهار داشت: این مسیر مسکونی و از نقاط حادثه خیز است .

لازم به ذکر است در این سانحه ملیکا محمدی هافبک ۲۳ ساله تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان کشور فوت کرد و بهناز طاهرخانی و زهرا خواجویی دیگر بازیکنان تیم خاتون بم مجروح شدند .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا