اخبار کرمان

جشن تکلیف سیاسی ۳۹ هزار دانش‌آموز کرمانی برگزار شد

ا حضور بیش از ۱۴۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر و در مراسمی جداگانه، آیین نمادین جشن تکلیف سیاسی ۳۹ هزار دانش‌آموز رای اولی در شهر کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین نمادین جشن تکلیف سیاسی ۳۹ هزار دانش‌آموز رأی اولی استان کرمان صبح امروز با حضور رحمان جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و مدیرکل آموزش و پرورش استان در سالن خواجه نصیرالدین طوسی دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد.

رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این مراسم، با تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان، اظهار داشت: در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قرار داریم و در انتخابات 11 اسفند 1402 بیش از 39 هزار دانش آموز می‌توانند پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: همه ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن وفاداری خود را به نظام ثابت کردیم و اینک وظیفه داریم در انتخابات پیش رو حضوری با بصیرت و آگاهانه و با نشاط داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، افزود: حضور ما در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان انقلاب است، انقلاب اسلامی ما در حال رشد و بالندگی است و همه ما با حمایت خودمان از ارزش‌ها می‌توانیم باعث سربلندی بیشتر کشورمان و ناامیدی دشمنان شویم.

به گزارش تسنیم، آیین نمادین جشن تکلیف سیاسی ۳۹ هزار دانش آموز رای اولی با حضور بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز دختر و پسر و در مراسمی جداگانه و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش در پردیس خواجه نصیر دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا