اخبار کرمان

جشن ۴۵ سالگی انقلاب در ایران/ طنین مرگ بر آمریکا در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن/ خیابان‌ها مملو از عاشقان انقلاب شد

راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر کشور از ساعت ۹:۰۰ صبح در برخی استان‌ها آغاز شد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، یوم‌الله بیست و دوم بهمن، نقطۀ اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت 4 دهه از انقلاب اسلامی است. حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان ‌این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.

در چهل و پنجمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ایران سرفرازتر از همیشه با تاکید بر حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن و با بهره‌مندی پیوسته از شمیم قدسی اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب و احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) و تبعیت از‌ ولی فقیه زمان، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مسیر استمرار این حرکت الهی حرکت خواهند کرد.

مردم انقلابی ایران، در ۴۴ سال گذشته، تحت هر شرایطی به خیابان‌ها آمده‌اند و وحدت و انسجام خود را در پاسداری از ارزش های انقلاب به رخ جهانیان کشیده‌اند و قرار است در متفاوت‌ترین 22 بهمن 44 سال اخیر، با حضوری دشمن شکن جشن تولد انقلاب را گرامی بدارند.

‌گزارش خبرنگاران تسنیم از سراسر کشور از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به صورت خودرویی حکایت دارد؛ ‌امروز مردم آمده‌اند تا ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های انقلاب، بر تداوم راه سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم تاکید کنند و با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ ایران و تصاویر شهدا، بار دیگر ‌اعلام کردند که دشمنان و توطئه‌گران با جنگ‌های، فرهنگی، نظامی و اقتصادی نخواهند توانست خللی در اراده پولادین مردم ایران ایجاد کنند.

حماسه‌ اردبیلی‌ها در چهل‌و پنجمین جشن پیروزی انقلاب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مردم شهیدپرور و انقلابی اردبیل از ساعات ابتدایی صبح ۲۲ بهمن با حضور در مسیرهای مشخص شده برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بار دیگر نشان دادند. مردم دیار مقدس اردبیلی، خاستگاه تشیع بار دیگر بابصیرت و آگاهی در عرصه‌های مختلف انقلاب حضور پررنگ دارند و مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان می‌زنند.

چهل و پنجمین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در جمعی پرشور از خانواده‌های اردبیلی با سر دادن شعارهایی از قبیل «از ما به دشمنان ما خطاب است, ملت ما ملت انقلاب است» «یاد امام خمینی پاینده باد/ خامنه‌ای رهبر ما زنده باد»، «ما همه سرباز توییم خامنه‌ای/ گوش به فرمان توییم خامنه‌ای»، «بیست و دو بهمن نماد دین است/ عامل اتحاد مسلمین است»، «ما ذوالفقار حیدریم/ فداییان رهبریم» «راه شهیدان ما طریقِ عزّت ماست/ پیروی از رهبری عامل قدرت ماست» در حال برگزاری است.

نمایش باشکوه عشق به ایران در سمنان؛ مردم دیار دارالمرحمه حماسه آفریدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مردم استان سمنان با حضور پررنگ و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، نشان دادند همیشه پای آرمان‌های انقلاب، شهدا هستند.مردم استان سمنان همه با هم آمدند تا بگویند همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران هستند؛ انقلابی که با نثار هزاران خون شهید به ثمر نشسته است.روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه با هم آمدند و دست در دست هم برای ایران اسلامی آمدند تا بگویند همه ما نظام جمهوری اسلامی ایران، شهدا، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران و رهبر خود را دوست داریم و اجازه دخالت به دشمنان را نمی‌دهیم.

مردم بصیر و ولایتمدار سمنان امروز نیز مانند سایر روزهای دیگر انقلاب به صحنه آمدند تا به دشمن بگویند انقلاب خود را دوست دارند و همیشه برای دفاع از آن در صحنه هستند.امروز در سراسر این استان کویری شعارهای «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» طنین‌انداز شد و یک‌ بار دیگر پیر و جوان هم‌زمان با سراسر کشور با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.

سمنانی‌ها امروز با حضور حماسی خود مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب زده و نشان دادند همانند روزهای نخستین انقلاب در صحنه هستند.مردم آمده‌اند تا بگویند پایبند اعتقادات و آرمان‌های انقلابی و اسلامی خود هستند و هرگز اجازه نفوذ و تعدی را به دشمنان نمی‌دهند و این انقلاب با حمایت و پشتوانه مردم ایران اسلامی همواره تا زمانی که متصل به رهبری ولی‌عصر (عج) بشود پابرجا است و دشمنان رؤیای تخریب آن را از سر بیرون کنند.

جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جوار سواحل خلیج فارس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، از صبح امروز و همزمان با سراسر کشور خیل عظیم مردم هرمزگان و به ویژه شهر بندرعباس به صورت ویژه و یکپارچه در راهپیمایی جشن انقلاب شرکت کردند.

راهپیمایی در شهر بندرعباس مثل سال قبل در جوار آب‌های نیلگون خلیج فارس و از روبه‌روی مسجد علی ابن ابیطالب (ع) به سمت بلوار ساحلی محدوده پشت فرمانداری برگزار شد، میزان حضور مردم به نسبت سالیان گذشته بسیار پرشورتر و گسترده‌تر بود.

ده‌ها هزار نفر از مردم ولایتمدار اعم از شیعه و سنی، پیر و جوان و کودک و نوجوان و زن و مرد دوشادوش هم با حضوری حماسی، پیام‌های مهمی را به دنیا مخابره کردند.مردم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای ضد استکباری راه خود را از ایادی استکبار جدا کردند، مردم با شعارهایی از خائنان به ملت و کشور یادآوری کردند هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارند.

مردم ولایتمدار بندرعباس همچنین با سر دادن شعارهایی در حمایت از ولایت فقیه، بیعت خود را با انقلاب، شهدا و آرمان‌های بلند انقلاب و امامین انقلاب تجدید کردند.

خروش سرزمین آفتاب در ۴۵ سالگی انقلاب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن با طنین‌انداز شدن شعار دشمن‌شکن الله اکبر در آسمان شهرهای مختلف استان مرکزی، از خمین زادگاه امام امت(ره) تا ساوه سرزمین یاقوت‌های سرخ، از محلات سرزمین گل و گیاه تا فراهان سرزمین عالمان و مشاهیر، از آشتیان سرزمین کهن فرهنگ تا تفرش مهد نخبگان، از شازند همیشه سرسبز تا کمیجان سرزمین بکر طبیعت، از زرندیه سرزمین کار و تلاش تا دلیجان سرزمین تولید و پشتکار آغاز شد.

امسال نیز حضور مردم استان مرکزی در راهپیمایی ۲۲ از همان لحظات شروع مراسم باشکوه بوده و از همه اقشار در این جشن ملی حضور دارند و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته راهپیمایی 22 بهمن در 146 نقطه شهری و روستایی این استان به صورت منسجم با حضور اقشار مختلف و مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می‌شود.

در کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی اقشار مختلف مردم از پیش از ساعت ۱۰ صبح امروز تجمع پرشوری در میدان «شهدا» محل آغاز راهپیمایی داشته‌اند و اجرای برنامه‌های فرهنگی اجرای گروه سرود دانش‌آموزی 1357 نفری، اجرای برنامه زنده تلویزیونی از ساعت 9 صبح در میدان شهدا اجرا و راهپیمایی از ساعت 10 صبح آغاز شد.

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه در فارس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، چهل و پنج سال پیش در چنین روزی ملتی خسته از جور و ستم حکومت پادشاهان سرانجام با وحدت کلمه و اراده‌ای آهنین توانست استقلال و آزادی را در این مرز و بوم به منصه ظهور رساند و نظاره‌گر روز خوب پیروزی و بهاری جاودان باشد، و امروز یکشنبه 22 بهمن 1402 ما ایرانیان در حالی فجر چهل و پنجم را با شعار “جشن ملی، مشارکت قوی، آینده روشن” جشن گرفتیم که امام راحل و شهدای انقلاب در بین ما نیستند، اما یاد آن‌ها برای همیشه در دفتر خاطرات ملت ایران سبز و پاینده و جمهوری اسلامی ایران که حاصل پایمردی و غیرت آنان است، همواره می‌ماند.

شهر شیراز و سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی به عنوان یکی از کانون‌های مهم در کشور، امروز همزمان با سراسر کشور و یکصدا در چهل و پنجمین بهار انقلاب حماسه‌ای از جنس، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را خلق می‌کند.

شمالی‌ها 45 سالگی انقلاب را جشن گرفتند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، دهه فجر و ۲۲ بهمن فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است .ملت ایران بعد از سال‌ها مبارزه و استکبارستیزی، در 22 بهمن 57 با راهپیمایی سراسری در برابر خودکامگی و استبداد ایستادگی کردند و امروز نیز مردم مازندران همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

خیابان‌های ساری مرکز استان مملو از جمعیت مردمی بود که آمده بودند تا فریاد آزادی و استقلال را فریاد بزنند.مردم  آمدند تا بگویند در جریان انقلاب اسلامی با خون خود شجره طیبه انقلاب را آبیاری کردند و از آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسداری می‌کنند.

منظومه انقلاب با درخشش جوانان پرشور درخشان تر شده است و مردم مازندران در صحنه حآصر می‌شوند تا پرچم اتحاد را برافرازند.آن ها گفتند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وارد چهل و پنجمین سال خود شده و با ایثار جوانمردان الهام‌بخش ندای آزادی‌خواهی در جهان اسلام است.

مردم مازندران بار دیگر امروز با حضور صف در صف در شهرها و مناطق مختلف راهپیمایی ۲۲ بهمن را با شکوه برگزار کردند.مردم آمدند تا بگویند انقلاب اسلامی ایران، امروز با رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای به قدرت اول منطقه تبدیل شده و امروز ایران اسلامی  اقتدار خود را به رخ استکبار می‌کشد.

مردم غیور تبرستان که صحنه آمدند با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل پیام آزادی خود را به جهان مخابره کردند و  آمدند تا اعلام کنند بر سر پیمان خود در اعتلا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

 لشکر عشاق نصف جهان به میدان آمد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مردم ولایت‌مدار و انقلابی اصفهان همگام با دیگر هموطنان از دقایقی پیش راهپیمایی باشکوه 22 بهمن را آغاز کردند.اقشار گوناگون مردم اصفهان از گوشه و کنار این کلان‌شهر راهی محل جشن فجر انقلاب شده‌اند تا چهل و پنجمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی بدارند.

مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه اصفهان از ساعتی قبل از آغاز رسمی مراسم از مسیرهای هشت‌گانه به سوی میدان امام خمینی (ره) حرکت کردند و لحظه به لحظه بر جمعیت شرکت کنندگان در این جشن بزرگ ملی افزوده می‌شود.

راهپیمایان اصفهانی امروز سردادن شعارهایی همچون الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی  میثاق دوباره  خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.

پایتخت مقاومت اسلامی یکپارچه مرگ بر آمریکا شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان از دقایقی پیش با حضور گسترده، پرشور و انقلابی مردم در کرمان دیار شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت آغاز شد و مردم کرمان با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن پشتیبانی و حمایت خود از انقلاب، نظام و آرمان‌های شهدا را به رخ جهانیان کشیدند و برای بار دیگر نشان دادند که پای عهد خود مانده‌اند و با عمل به وصیت‌نامه حاج قاسم، تا آخر به ولایت و ارزش‌های انقلاب وفادار هستند.

مردم دیار ولایتمدار، انقلابی و شهید‌پرور پایتخت مقاومت اسلامی با حضور پر شور و مثال زدنی خود در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با دیگر به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند که با وجود برخی مشکلات، همچنان امیدوار و مصمم در مسیر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و پشتیبان نظام، انقلاب و ولایت هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، مردم ایران اسلامی دیشب را با نوای الله اکبر به صبح رساندند و امروز همه آمده اند تا بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی وامام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنند.

آری امروز همه آمده اند تا بار دیگر شعار مرگ بر شاه و مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس سر دهند همه آمده اند تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان بکشند، آمده اند که بگویند مردم ایران هنوزهم پای آرمان‌های امام راحل هستند و به احترام خون تک تک شهدای انقلاب چون سرو ایستاده اند و قد علم کرده اند تا دشمنان اجازه دست درازی به کشورمان را نداشته باشند.

آری اینجا میدان ۱۵خرداد مشهد است میدانی که ختم می‌شود به خیان امام رضا(ع) و حرم مطهر شمس الشموس علی ابن موسی الرضا (ع)، زائران ومجاوران زیادی از گوشه گوشه شهر مشهد خود را به حریم مطهر رضوی رسانده اند. تا چشم کار می‌کند، از میدان 15 خرداد که محل اجتماع جشن پیروزی انقلاب اسلامی است تا حرم مطهر رضوی پرچم های ایران عزیزمان قد علم کرده اند در طول خیابان و مردمی که با پرچم‌های ایران وفلسطین و پلاکاردهایی آغشته به شعارهای 22بهمن و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آمده اند تا امروز را جشن بگیرند.

آغاز راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در یزد/ ‌محکومیت جنایات اسرائیل و آمریکا

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی باشکوه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور پرشور مردم یزد آغاز شد.

مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور یزد از بالغ بر یک ساعت پیش از ساعت شروع راهپیمایی در میدان آزادی و میدان شهید بهشتی(ره) یزد گردهم آمدند و منتظر ماندند که با شروع راهپیمایی در کنار یکدیگر این مسیر را حرکت کرده و در این راهپیمایی حاضر شوند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی پیش از شروع مراسم شعارهای الله‌اکبر الله‌اکبر سر می‌دادند و با تکان دادن پرچم‌های سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی ایران همبستگی خود در برابر توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را اعلام کردند.

در بخشی از خیابان فرخی و حد فاصل میدان آزادی تا میدان شهید بهشتی(ره) پیش از شروع راهپیمایی مراسم جشن بزرگ انقلاب با حضور پرشور مردم برگزار شده بود.

شور و شعور شیعه و سنی کردستان برای خلق حماسه

آیین بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور و گسترده مردم در بیش از 100نقطه؛ در روستاها و شهرهای استان کردستان برگزار شد.

مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در حالی از دقایق پیش آغاز شده که بر اساس مشاهدات عینی خبرنگاران تسنیم مردم سراسر استان کردستان با حضور انقلابی و پرشور در میادین اصلی شهر حماسه حضور خود را در این ایام رقم زدند. امروز از پیر و جوان، زن و مرد به ویژه نسل اولی‌ها با خروش انقلابی بار دیگر با حضور معنادار خود با آرمان‌های امام و انقلاب بیعت کردند.

راهپیمایی مردم سنندج نیز با حضور اقشار مختلف با شعار الله اکبر که گلبانگ پیروزی انقلاب اسلامی است، از میدان آزادی به سمت میدان انقلاب آغاز شده و به سمت سه راه حبیبی می‌روند تا گوش به سخنان سخنران مراسم حجت‌الاسلام سید ضیاالدین آقاجانپور نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دهند. لحظه به لحظه به تعداد حاضران در مراسم افزوده می‌شود، از نکات بارز این تجمع مردمی امسال؛ حضور گسترده و چشمگیر اقشار مختلف مردم اعم از اهل تشیع و تسنن و حضور پرشور دهه نودی‌ها، جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان است که در قالب تشکل‌های مختلف در این یوم الله حاضر شدند.

طنین مرگ بر اسرائیل از سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دقایقی قبل با طنین‌انداز شدن شعارهای «الله اکبر و مرگ بر آمریکا» در آسمان استان سیستان و بلوچستان پایتخت وحدت اسلامی آغاز شد.

در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان اقشار مختلف مردم از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز تجمع پرشوری در میدان «آزادی» محل آغاز راهپیمایی داشته‌اند و راهپیمایی از ساعت 9 صبح آغاز شد.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرستان‌های مختلف استان، مردم شیعه و سنی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان پهناور با حضور پرشور خود بار دیگر آمده‌اند تا برگی زرین در دفتر حماسه‌آفرینی انقلاب شکوهمند اسلامی رقم بزنند.

شکوه دشمن‌شکن مردم دیار خاوران در جشن 45 سالگی انقلاب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مردم  حق شناس و همیشه در صحنه استان خراسان جنوبی امروز همگام و هم صدا با مردم قهرمان ایران، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه سال 1402 به میادین شهرهای استان آمدند و در حالی که پرچم‌های مقدس جمهوری اسلامی در دست داشتند، 45 سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم بصیر و شهیدپرور دیار شهیدان نام آشنا‌، هم گام با دیگر هموطنان، از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، یک بار دیگر حمایت همیشگی و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و آرمانهای  امام ورهبری را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان بیرجندی امروز قبل از شروع رسمی مراسم از مسیرهای منتهی به میدان شهداء  از جمله خیابان دانشگاه، خیابان حکیم نزاری ، خیابان شهدا ، خیابان منتظری، خود را به اجتماع بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رسانده‌اند.

راهپیمایان با مشت‌های گره کرده و فریادهای الله اکبر یاد شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافع حرم را گرامی داشته و یک بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

سیل جمعیت مردم شهرستان  بیرجند و 10 شهرستان دیگر استان خراسان جنوبی از نخستین ساعات امروز به سوی خیابان های اصلی شهرها سرازیر شد و بی توجه به تحریم ها و تهدید های دشمنان توفنده تر از 22 بهمن 57 به ندای ولایت لبیک گفتند.

قشرهای مختلف مردم با سردادن شعارهای انقلابی مانند « خونی که در رگ ما است هدیه به رهبر ما است»، « ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» ،« خامنه ای خمینی دیگر است»، « مرگ بر آمریکا» و« مرگ بر اسراییل» بار دیگر با آرمان های والای خمینی کبیر (ره ) ، شهدای والامقام و مقام عظمای ولایت عهدی دوباره بستند.

طنین فریاد مرگ بر آمریکا از کنار خلیج‌ فارس

در  چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عنوان جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن صبح امروز مراسم راهپیمایی 22 بهمن از میدان رئیس علی دلواری بوشهر آغاز شد و تا ورزشگاه شهید بهشتی این شهر ادامه یافت.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه، استاندار، اقشار مختلف مردم با شکوه خاصی برگزار شد و با سردادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم، سپهبد شهیدم راهت ادامه دارد، ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی و دشمنان نظام اسلامی ایران وفاداری خود را به آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب به نمایش گذاشتند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با شعارهای بیست و دو بهمن – خار به چشم دشمن، پیام انقلاب ما همین است – کلید فتح ما به دست دین است، روز حماسه روز انتخاب است – حضور ما ضامن انقلاب است، ما ملت شهادتیم – فدایی ولایتیم، ما ملت شهادتیم – ایرانی با غیرتیم، نصر من الله و فتح قریب – مرگ بر آمریکای مردم فریب، راه رهایی بشر جز این نیست – محو رژیم غاصب صهیونیست، کودک کش صهیونیست – نابودی تو قطعی ست، یاد امام خمینی پاینده باد – خامنه‌ای، رهبر ما زنده باد ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و ما ذوالفقار حیدریم  – فدائیان رهبریم،  بیعت مجدد خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری اعلام کردند.

خبر در حال تکمیل…

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا