ورزشیفوتبال

جنجال هفته با پرچم کمک داور کرمانی!

جنجال هفته با پرچم کمک داور کرمانی!

۲۲ شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

 

به نظر می‌رسد کمک داور جوان کرمانی در دیدار آلومینیوم اراک و پیکان دچار اشتباه شده باشد.

دیدار آلومینیوم اراک و پیکان تهران روز گذشته در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر برگزار شد و به تساوی یک بر یک انجامید.

در این دیدار، میزبان به شدت نسبت به قضاوت تیم داوری شاکی بود. تیمی متشکل از پیام حیدری به عنوان داور وسط، امیررضا آشورماهانی و محمدصالح عرب آبادی ۲ کمک داور کرمانی به عنوان کمک‌های اول و دوم و سعید رحیمی مقدم به عنوان داور چهارم.

در دقایق پایانی نیمه اول بود که مهدی لیموچی با تصمیم حیدری داور بازی از زمین اخراج شد و در نیمه دوم، مردود اعلام شدن گل آلومینیوم روی یک ضربه کرنر با بالا رفتن پرچم عرب آبادی، جنجال‌های این بازی را به اوج رساند.

در این صحنه، ارسال کرنر میلاد فخرالدینی کاپیتان کرمانی آلومینیوم با ضربه سر مهران موسوی تبدیل به گل تساوی برای میزبان شد اما محمدصالح عرب آبادی پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد و گل میزبان را نادرست اعلام کرد.

عرب آبادی بعد از این تصمیم به شدت مورد محاصره و هجوم بازیکنان آلومینیوم قرار گرفت که حیدری با دخالت سریع در جریان درگیری‌ها سعی کرد از کمک دوم خود و تصمیمی که گرفته شده، حمایت کند.

شدت جنجال‌ها به حدی بود که بازی به مدت 8 دقیقه متوقف شد و مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم نیز در ادامه علاقه نداشت تیمش به زمین برگردد.

کارشناسان داوری، گلی که مردود اعلام شده را صحیح می‌دانند و به نظر می‌رسد عرب آبادی جوان که سومین قضاوت خود را در لیگ برتر انجام داد، در این صحنه مرتکب اشتباه شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا