اخبار کرمان

حضور معاون اول رئیس‌جمهور در ‌گلزار شهدای کرمان/ مخبر: پاسخ سختی به ‌تروریست‌‌ها ‌خواهیم داد

معاون اول رئیس‌جمهور با حضور در گلزار شهدای کرمان و مزار سردار سلیمانی در جمع مردم عزادار کرمان، حادثه تروریستی دیروز را نشانه شکست هیمنه پوشالی رژیم صهیونسیتی دانست و بر پاسخ سخت به این جنایت بزدلانه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری کرمان، ‌مخبر ظهر امروز‌ در ادامه برنامه‌‌های سفر خود در جمع مردم عزادار در گلزار شهدای کرمان حضور یافت و ضمن تقدیر از شجاعت و روحیه بالای مردمان این دیار، اظهار داشت: دشمنان از مردم ایران بغض دارند و اگر در حال انتقام گیری هستند، به دلیل از دست رفتن هیمنه شان در عملیات طوفان الاقصی است.

وی زائرین مزار شهید سلیمانی را تقویت کنندگان فرهنگ مقاومت دانست و افزود: دشمنان ما با این فرهنگ مشکل دارند چراکه تنها اسلحه ای که قابل تقابل نیست، همین روحیه جهاد و شهادت و فرهنگ مقاومت است.

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه تصور تعرض نظامی به جمهوری اسلامی هم اکنون دیگر وجود ندارد، افزود: این روحیه و فرهنگ مقاومت و مکتب شهید سلیمانی ایران را در برابر تهاجم نظامی دشمنان بیمه کرده است.

وی با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری پس از این حادثه، خاطرنشان ساخت: ایشان می گویند سربازان شهید سلیمانی انتقام قاطع را خواهند گرفت. الان هم به حول و قوه الهی سخت ترین پاسخ داده خواهد شد.

مخبر با اشاره به اینکه این حادثه تلخ در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) اتفاق افتاد، اظهار داشت: باید مطمئن باشیم که این شهیدان در جوار حضرت حق و در پناه امام حسین(ع) و ائمه اطهار آرام خواهند گرفت و مشمول عنایت های خاص قرار می گیرند و به حول و قوه الهی و حرمت حضرت ابوالفضل(ع) مجروحین نیز شفا خواهند یافت.

گفتنی است در این دیدار، معاون اول رئیس‌جمهور بر مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز حضور یافت و فاتحه ای قرائت کرد.

‌معاون اول رئیس جمهور با خانواده شهید محمدی پور، از شهدای حادثه تروریستی دیروز در گلزار شهدای کرمان دیدار کرد.

مخبر در ادامه برنامه‌ های خود در کرمان با حضور در منزل شهید محمدی پور ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید، پایداری، ایران دوستی و عشق به شهادت در مردم ولایی کرمان را ستود و گفت: ما شاهد این هستیم آنهایی که چشم دیدن رشادت های سردار سلیمانی را نداشتند به همان اندازه نیز از حضور عاشقان شهید سلیمانی به خشم آمدند و وقتی دیدند مردم عاشقانه به دیدار سردارشان می روند این جنایت بزرگ را رقم زدند.

مخبر افزود: اجر خانواده شهدا نزد خداوند بسیار است و مطمئناً با خشم ملت ایران و تلاش های نیروهای امنیتی آمران و عاملان این جنایت شناسایی و مجازات خواهند شد.

گفتنی است طلبه شهید علیرضا محمدی پور ۲۴ سال داشت، تنها پسر خانواده بود و در مقابل دیدگان همسر باردار و مادرش توسط تروریست های مزدور به شهادت رسید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا