اخبار کرمان

حمله به آمبولانس در جنوب استان کرمان تروریستی نبود

حمله به آمبولانس در جنوب استان کرمان تروریستی نبوده و اختلافات قبلی زمینه‌ساز وقوع این دو قتل شده است.

امید رضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به جزئیات حمله مسلحانه به یک آمبولانس خصوصی در جنوب استان کرمان، اظهار داشت: این حمله مسلحانه در حوزه جیرفت اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه در ارتباط با موضوع قبلاً یک پرونده در شهرستان عنبرآباد و یک پرونده در شهرستان رودبار تشکیل شده بود، گفت: یک متهم در ارتباط با این پرونده در زندان کهنوج بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج با اشاره به اینکه پرونده اولیه در حوزه رودبار بوده است، افزود: صبح امروز عده‌ای برای ملاقات با این متهم به زندان کهنوج می‌آیند که جلوی زندان کهنوج تیراندازی انجام می‌شود و ضاربان پس از تیراندازی فرار می‌کنند.

وی با بیان اینکه در تیراندازی صبح امروز جلوی زندان کهنوج یک نفر مجروح شده که بیمارستان منتقل می‌شود، ادامه داد: پس از این اتفاق فرد مجروح با رضایت خودش از بیمارستان کهنوج ترخیص شده و با آمبولانس خصوصی در حال انتقال از بیمارستان کهنوج به جیرفت بود که این اقدام مسلحانه رخ می‌دهد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج با اشاره به اینکه حمله مسلحانه به آمبولانس در حوزه جیرفت انجام شده است، گفت: ضاربین این اقدام مسلحانه نیز در حوزه قضائی کهنوج نیستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا